איטום בריכות שחיה

 
 
 
 
 
כל מי שבונה בריכת שחייה, בין אם מדובר בבריכת שחייה פרטית או בבריכת שחייה ציבורית, מודע לחשיבות האיטום של בריכות השחייה. תהליך זה בבריכות שחיה מגן על הבריכה ומאפשר לה לשמור על המים שבתוכה ללא חלחול לאדמה שמסביב וללא חדירה של מים מזוהמים אל תוך הבריכה. חברת אביב גבהים מבצעת איטום בריכות שחייה בצורה המקצועית והטובה ביותר, על מנת שתוכלו ליהנות מבריכת שחייה מושלמת.
 

כיצד מבצעים איטום בריכות שחיה?

 
איטום בריכות שחיה הוא עניין מורכב. בריכות שחייה נמצאות תמיד תחת לחץ של מים, הן גם מכילות מערכות שונות שיש לקחת בחשבון בזמן ביצוע התהליך - כמו מערכות ניקוז, צנרת למילוי ולריקון של הבריכה, מערכות סינון מים, מערכות טיהור ואפילו מערכות של תאורה. איטום בריכות שחייה נעשה באמצעות חומרים גמישים, אשר יכולים לעמוד בלחץ המים ולעמוד בפני היווצרות של סדקים.

 
 
 
איטום בריכות שחייה - אביב גבים
 
 
 
 
 
 
התהליך בבריכות שחייה מתחלק לפנימי ולחיצוני. הפנימי נעשה באמצעות טיח אוטם, דבק וחומרים נוספים, הוא כולל גם איטום של המערכות שהזכרנו. חשוב להשתמש בחומרים בעלי אישור של משרד הבריאות. החיצוני נעשה בדומה בתהליך של מרתפים מתחת לאדמה. בעבודה בבריכה צריכה להיות מתוכננת מראש, על מנת לזכור את כל המערכות הדורשות אטימה ועל מנת לשים דגש מתאים על מערכות המועדות לחדירה של מים ולבעיות איטום.
 
 

איטום בריכות עם אביב גבהים

 
חברת אביב גבהים מבצעת עבודות בגובה, ומבחר סוגים של עבודות איטום, בצורה המקצועית והטובה ביותר. חברת אביב גבהים תבצע עבורכם איטום בריכות שחיה בצורה איכותית במיוחד, ותאפשר לכם לבנות בריכת שחייה פרטית או ציבורית בכל מקום שתרצו, באיכות הגבוהה ביותר וללא סכנות של תקלות או בעיות באיטום.

החברה דואגת להעניק לכל אחד מלקוחותיה את השירות המקצועי הטוב ביותר, כולל ייעוץ מקצועי ללא תשלום, שירות אדיב ועבודה איכותית ללא פשרות. חברת אביב גבהים מתחייבת לעמידה בלוחות זמנים, ולעבודה מקצועית במיוחד על ידי המומחים הטובים ביותר בתחומם.
 

מה הסיכונים באיטום בריכה קלוקל?

 
 
 
בהקמתו של כל מבנה, בין אם מדובר על בית, מחסן או בריכה, צריך לשים את האיטום במרכז העניינים. ללא זה יהיה קשה מאוד ליהנות מהמבנה בצורה בטוחה וגם כשמדובר על בריכות אין ספק שאחרי מספר חודשים ולעתים מספר שנים הבריכה שלכם תתחיל לעשות בעיות. עובש יכול להתחיל להופיע על קרקעית הבריכה למרות המרצפות האיכותיות שהתקנתם, האדמה מתחת לבריכה יכולה לשנות את אחידותה ולמעשה עלותה תיקון תהיה יקרה פי כמה וכמה מהאיטום.
 
 
 
איטום מגן על בריכות שחיה אסיס גבהים
 
 

איטום בריכות שחיה

 
 
 
 
 
כדי להיות בטוחים שאיטום הבריכה מתבצע בצורה מקצועית ואמינה עליכם להתעניין בנושא זה עוד כשאתם מדברים עם החברה שמקימה אותה בחצר ביתכם או בעסק המיועד. הסיבה לכך היא שבריכה שלא אטומה היטב יכולה להיות נזק כלכלי עצום ואף מפגע בטיחותי וחוסר הידע שלכם יכול להיות לרעתכם. תשימו לב שהכול מיושם בשטח וכמובן תזכרו לבצע בדיקות תקינות ותיקונים במידת הצורך. תמיד כדאי להשקיע בבריכה איכותית ובעלי מקצוע מוכרים כדי שטעויות כאלו לא יעלו לכם ביוקר בהמשך.
 
 
 
 
 
 
זקוקים לאיטום בריכות שחיה? בואו עוד היום לקבל את השירות המקצועי והאיכותי של אביב גבהים!