איטום גגות מקצועי - אביב גבהים

 
איטום גגות עם אביב גבהים
 
איטום גגות תהליך
 
 
איטום גג הוא תהליך חשוב מאוד, שאותו יש לבצע בעת הבנייה לראשונה, לרוב - לחזור עליו שוב כעבור מספר שנים או כאשר מתעוררת בעיית רטיבות. איטום גגות נעשה בהתאמה לסוגו ולשימושים שלו, הוא צריך להיעשות בצורה מקצועית במיוחד, מכיוון שזהו חלק המבנה החשוף ביותר לגשמים ולפגעים אחרים של מזג האוויר. חברת אביב גבהים מבצעת עבודות של איטום גג בצורה מקצועית ואיכותית במיוחד, דואגת עבורכם לגג בטוח ואטום היטב. איטום גגות זה המומחיות של אביב גבהים!

איטום הגג

הגג הוא החלק החשוף ביותר בבית לפגעי מזג האוויר. גג שאינו אטום היטב עלול לגרום לחדירה של מים אל תוך הגג וממנו לקירות ולשאר חלקי המבנה, מה שעלול לגרום לנזקים מבניים חמורים. האיטום נעשה, כאמור, בהתאמה לסוגו ולסוג השימוש בו. ישנם גגות מרוצפים וכאלו שאינם מרוצפים, אלו שנועדו להליכה עליהם ואלו שאין אליהם גישה להליכה.

בגגות מרוצפים האיטום נעשה לרוב באמצעות יריעות ביטומניות. בגגות שאינם מרוצפים, ניתן לבצע איטום באמצעות חומרים פולימריים, ולעתים גם באמצעות זפת. שימוש בזפת לאיטום גג היה בעבר נפוץ מאוד, והוא קיים גם היום - בעיקר בשל מחירו הזול. עם זאת, השימוש בו הולך ופוחת בשל החסרונות הרבים שלו, כמו עמידות נמוכה וצורך בחידוש שנתי, צבעו השחור אשר מחייב שימוש בשכבות הלבנה, וגם פליטה של חומרים רעילים אשר עלולה להיגרם בעונת הקיץ בעקבות החום והחשיפה לשמש.

איטום גגות במרכז עם אביב גבהים

איטום גג הוא עבודה שעלולה להיות מורכב. לכן אם אתם צריכים שירות של איטום גגות, אתם צריכים לפנות ישירות לחברת אביב גבהים. אנו מבצעים עבודות איטום איכותיות בכל מקום ובפרט עבודות בגובה, במגוון שיטות מתקדמות. חברת אביב גבהים דואגת להעניק שירות מקצועי במיוחד לכל אחד מלקוחותיה, ולבצע איטום גגות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, למניעה של תקלות גם בהמשך הדרך.

איטום גג על ידי חברת אביב גבהים נעשה באופן איכותי באמת, תוך שימוש בעבודה של אנשי המקצוע הטובים ביותר, ותוך הקפדה על לוח הזמנים ועל שימוש בחומרים האיכותיים ביותר.
מתעניינים באפשרויות של איטום גגות? בואו לקבל ייעוץ מקצועי ועבודה איכותית, רק אצל אביב גבהים!

מדוע לבחור בחברת אביב גבהים לצורך איטום גגות?

כי אנחנו פועלים ברישיון

לא כל חברה שמבצעת עבודות איטום שונות, ובוודאי שלא כל שירות שמציעים לכם בתחום העבודה בגובה, ידע לתת לכם את הביטחון בכך שמדובר בעבודה אחראית ובטוחה ברישיון. אנחנו יודעים לעשות זאת, ומעסיקים רק אנשי מקצוע מוסמכים שעובדים בצורה שתואמת את איכות השירות שנחוצה לכם.

כי העובדים שלנו הם מהמקצועיים והמוסמכים בתחום

הדבר נכון הן מבחינת העבודה המקצועית שלהם בתחום האיטום, והן מבחינת הבטיחות של העבודה שלהם בגובה. כאשר יש צורך בעבודת איטום מקצועית שמתבצעת בגובה, או אפילו בסנפלינג של ממש, השילוב בין המקצועיות בעבודה בגובה לבין המקצועיות בעבודת האיטום עצמה היא הכרחית, והעובדים שלנו משלבים באופן אופטימלי בין שני התחומים המקצועיים האלה.

כי אנו מתמקצעים בכל סוגי האיטום

החומרים עמם אנו עובדים הינם בעלי תו התקן הישראלי, ואנחנו יודעים לתת פתרון עבור כל סוגי האיטום שנחוצים לכם. בין אם מדובר באיטום גגות רגיל, בין אם מדובר באיטום גגות מרוצפים, ובין אם מדובר בעבודות של איטום חלונות, קירות, או כל דבר דומה – הפתרונות שלנו הם המקצועיים והאיכותיים ביותר.

כי אנו מעניקים שירות אדיב ונעים, ומחיר נוח לכל כיס

ברור לנו שכאשר אתם מחפשים חברת איטום שתבצע עבורכם עבודות בגובה, מחיר הוא שיקול משמעותי ביותר שאי אפשר להתעלם ממנו. לכן, אנחנו מעניקים את השירות המעולה שלנו במחיר שווה לכל כיס, וכל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו בשביל לקבל הצעת מחיר רווחית.

בכדי לוודא שעבודת האיטום מתבצעת היטב, פנו אלינו

יש לא מעט חברות שמציעות לכם שירותי איטום שונים, ויש כמה וכמה חברות שיודעות לספק שירותי עבודה בגובה – אבל אביב גבהים היא החברה האיכותית ביותר בכל מה שנוגע לשילוב בין שניהם. אם אתם רוצים לבצע כל משימת איטום, מאיטום גגות מרוצפים ועד איטום חיצוני של חלונות וקירות, ואם אתם צריכים לבצע זאת דרך עבודה בגובה, אפילו דרך עבודת סנפלינג – אנחנו נדע להתאים לכם את הפתרון המקצועי ביותר ולוודא שהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר אצלכם. הלקוחות המרוצים שלנו יודעים להעיד היטב על איכות השירות שלנו ועל המקצועיות הגבוהה שלנו, ופנייה אלינו היא הבטחה לאיטום איכותי בבית או בבית העסק שלכם.