איטום גגות בהוד השרון

 
 

תפקידו הראשי והחשוב של הגג הוא מניעת רטיבות

 
תפקידיו של גג הבית, לכאורה, הם לא רבים מאוד – אנחנו נוטים לייחס לגג משמעות טכנית של כיסוי לבית ובמקרים מסוימים גם תפקידים נוספים של אסתטיקה או של אירוח, במידה ומדובר בגג פתוח. עם זאת, תפקידו החשוב ביותר של הגג הוא מניעת רטיבות – גג הבית צריך להיות אטום לחלוטין, בכדי לא לאפשר למי גשמים לחדור לתוך המבנה ולגרום לנזקים כתוצאה מרטיבות. בכדי להבטיח את הביצוע של הגג את תפקידו, עלינו לבצע איטום גגות יסודי ומקצועי וחשוב להבין איך ניתן להבטיח את ביצוע האיטום על הצד הטוב ביותר.
 
 
איטום גגות בהוד השרון
 
 

איך מבטיחים את אטימות הגג?

 
 
 

בוחרים בחברת איטום מנוסה - אביב גבהים

 
המרכיב הראשון שמבטיח את אטימות הגג הוא בחירת חומרי האיטום המתאימים עבור אותו גג. זהו לא עניין של מה בכך, בעיקר משום שישנם חומרים שונים שיכולים למלא תפקידים שונים באיטום של גגות בתנאים שונים. אם מדובר בגג חדש שבו מיישמים לראשונה שכבת איטום, נבחר בדרך כלל ביריעות ביטומניות. מאידך, כאשר מדובר בגג משופע, או בגג שבו קיימת שכבת איטום אחרת, לרוב נבחר בחומרים פולימריים או בזפת עבור איטום הגג. בכל מקרה, חשוב לפנות לשירות מקצועי שידע להתאים את חומרי האיטום הרלוונטיים עבור אותו הגג.
 
 

ביצוע העבודה במלואה וקבלת אחריות עליה

 
לאחר שמבינים מה השיטה הנכונה לאיטום הגג, יש לבצע את העבודה במלואה. גם כאן, המפתח הוא בפנייה לחברת איטום מקצועית שתדע לבצע את העבודה מקצה לקצה. כאשר בקצה האחד של העבודה נמצאת עבודה ההכנה שבה מרימים את הריצוף או הרעפים ומנקים היטב את הגג ובקצה השני נמצא הסיוד או הריצוף המחודש של הגג. כמובן לאחר שמיישמים את שכבת האיטום עצמה. רק חברה שמתמחה בתהליך כולו, תבטיח לכם גג אטום ובית יבש.
 
 

מחפש חברת איטום מומלצת בהוד השרון?

 
פנו לאביב גבהים – חברת איטום שמתמחה בכל עבודות האיטום באזור השרון והמרכז עם אחריות עד 10 שנים!0723268065