מים שמחלחלים הם תמיד סיבה לנזקים למבנה. אחד ממקורות הנזילה הוא גג הבניין. בעונת החורף יורדים גשמי ברכה אשר מועילים לאנושות מכל הבחינות. אבל במקרה והבניין אינו אטום, המים עלולים לחלחל פנימה אל תוך המבנה. אמנם הנזק יסתמן במרבית המקרים בקרב המתגוררים בקומה העליונה, אבל למען האמת כל דיירי הבית יהיו לרוב קשורים למפגע. שכן גג הבניין הוא רכוש משותף של כל הדיירים שיש להם נכס במבנה. ולכן לרוב כל דיירי הבניין יהיו אחראיים לטפל בתופעה.

 

סכסוכים על רקע בעיות רטיבות

 
אמנם לרוב הגג נחשב לרכוש משותף, אבל במציאות מתעוררות לא פעם מחלוקות על רקע העניין. שכן מי שסובל ומוטרד בגין הרטיבות אלו הדיירים בקומה העליונה אשר חשופים לרטיבות. להם ברור כי כל השכנים אמורים לשאת בנטל ולדאוג לתיקון מהיר ככל האפשר כדי לצמצם את הנזק. אבל הדיירים האחרים לא תמיד רואים את עצמם קשורים לתופעה ולא תמיד שמחים לקבל על עצמם את האחריות ואת ההוצאה הבלתי צפויה. ניגוד האינטרסים בהחלט עלול לחבל בקשרי השכנות ולגרום לסכסוך.
 
 
 

למה חשוב לבצע איטום גגות בתל אביב?

 
 
 
 
 
פעולת איטום גגות בתל אביב נועדה לספק לגג הבניין שכבת איטום נוספת אשר מטרתה למנוע חדירה של מים ולהבטיח כי מי הגשמים יתנקזו מהשטח באופן יעיל, בלי לשקוע ולחלחל בגג הבניין. איטום זו פעולה חשובה שיש לבצע אותה אחת למספר שנים והיא נועדה להבטיח כי המבנה לא יינזק כתוצאה ממי הגשמים שמצטברים מעל.

 
 
 
איטום גגות בתל אביב
 

למה חשוב לבצע בדיקה תקופתית?

 
חשוב מאוד לבצע בדיקה תקופתית כדי לבחון את הנעשה על הגג, ולאתר ליקויים קלים שנוצרו באיטום. כיוון שכל עוד הגג יבש ניתן לטפל בליקויים המקומיים ולפתור את הבעיות שנוצרו בעלות מינימלית. ואילו אם נזניח את הליקויים הללו, המבנה עלול לצבור נזקים חמורים מאוד שיצריכו תיקון משמעותי שכרוך בהוצאה גדולה. מסיבה זו חשוב מאוד לתחזק היטב את הגג ולהקפיד על בדיקות שגרתיות. תחזוקה נכונה של הגג תכלול ניקיון תקופתי של גג הבניין, איתור תקלות שקיימות בשכבת האיטום, איתור אזורים בהם חומר האיטום לא מוגן שמש, וכן ביצוע פעולות מנע לחיזוק שכבת האיטום ולמניעת ניתוק של שכבת האיטום לקירות אשר סביב לגג.
 

פעולה מקצועית שדורשת ידע וניסיון

 
חשוב להבין כי איטום גגות בתל אביב זה אחד התחומים המורכבים בענף הבניה והשיפוצים. לא קל לאטום כיאות את המבנה ולמנוע בצורה מלאה את חלחול המים. היות שכך חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית ומנוסה בתחום האיטום. חברה כזו מצוידת במכשור מתקדם ומכירה היטב את חומרי הבנייה הקיימים. הללו יוכלו לאטום את הגג כיאות ולהבטיח לכם חורף שקט ויבש.

 

אביב גבהים לאיטום מושלם

 
לקבלת שירותי איטום מקצועיים ומומלצים אתם מוזמנים לפנות אל אביב גבהים - קבלן איטום בתל אביב.
מחפש איטום גגות בתל אביב? להצעת מחיר התקשר עכשיו - 0723268065
 
איטום בתל אביב
 
ביצוע הצפה לגג לאחר איטום ביריעות ביטומניות