איטום גג מרוצף

 
 
איטום גג מרוצף
 
איטום גג מרוצף ביריעות
 
איטום גג מרוצף הוא תהליך חשוב מאוד שנעשה כחלק מבניית הגג. איטום גג מרוצף צריך להיעשות במהלך הבניה, על מנת ליצור איטום איכותי וחזק, ולאפשר לדיירי הבניין לצעוד על הגג ללא חשש, וללא בעיות של רטיבות בגג או בשאר חלקי המבנה. איטום זה נעשה על מנת למנוע מרטיבות שהגג נחשף אליה לחדור אל הקירות והתקרה של המבנה ולגרום לנזקים. חברת אביב גבהים מבצעת עבורכם עבודות של איטום גגות מרוצפים באופן המקצועי והאיכותי ביותר.

ביצוע איטום גגות מרוצפים

איטום גג מרוצף יכול להיעשות במגוון שיטות, אולם השיטה המומלצת ביותר לאיטום זה היא שימוש ביריעות ביטומניות. היריעות הביטומניות מונחות בשתי שכבות מתחת לריצוף של הגג, כאשר ביניהן, לרוב, ישנה שכבה של חול או אגרגט. איטום גג מרוצף יכול להיעשות גם על ידי שכבה אחת של יריעות ביטומניות, אך לרוב משתמשים בשתי שכבות, לתוספת הגנה. השימוש ביריעות ביטומניות תחת הריצוף מאפשר יצירה של גג מרוצף אטום ואיכותי, עם אפשרות של שימוש בגג באופן קבוע ורציף, ללא תקלות או בעיות באיטום.

איטום גג מרוצף אביב גבהים

איטום גגות מרוצפים חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם, על מנת שהאיטום ייעשה בצורה איכותית באמת. אם אתם מחפשים שירות מקצועי של איטום גג מרוצף, הגעתם למקום הנכון. חברת אביב גבהים תבצע עבורכם איטום גגות מרוצפים בצורה האיכותית והמקצועית ביותר, ותסייע לכם להגן על הגג שלכם מפגעי מזג האוויר ומכל סוג אחר של רטיבות.

חברת אביב גבהים מבצעת עבודות איטום נרחבות מכל הסוגים על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, ותוך הקפדה על שירות אדיב, על ייעוץ מקצועי מתקדם וכמובן על עבודה איכותית לאורך זמן, עם עמידה בלוחות הזמנים על מנת להעניק לכל לקוח ולקוח את השירות הטוב ביותר האפשרי, ולאפשר לכם ליהנות מגג אטום, יציב וחזק לאורך שנים. צריכים לחדש איטום גג מרוצף? בואו לעשות זאת בצורה יסודי ומקצועית, רק עם השירות של אביב גבהים - איטום גגות.
קרא עוד: איטום גג רעפים
קרא עוד: בידוד גג