איטום מאגרי מים

 
 
 
כאשר מקימים מאגר מים, אחד מהפעולות החשובות לבצע בו הוא איטום של המאגר, וזאת על מנת למנוע כניסתם של מזיקים או חומרים שעשויים להזיק למים ולמטרה לשמה נאגרים. זקוקים לבצע איטום מאגרי מים? פנו היום לחברת אביב גבהים וקבלו ייעוץ אישי ראשוני ללא עלות והצעת מחיר משתלמת.
 
 

כיצד מתבצעת פעולת איטום מאגרי מים?

 
איטום של מאגרי מים מבוצע לרוב ע"י פריסת יריעות הגנה על המאגר, כשמעליהם נפרסת יריעת איטום המותאמת לסוג המאגר.
 
 
 

מה מטרת איטום מאגרי מים?

 
לשמר את הנוזלים שבתוך המאגר, למנוע מהנוזלים לחלחל לתוך הקרקע או בכלל להיות במגע עם הקרקע, ובכך למעשה לבצע שימור על הנוזלים. כמו כן, מסייעת עבודת איטום על מאגרי המים על שמירה על מבנה המאגר עצמו, שכן לא יינזק עקב חדירת הנוזלים או רטיבות ממים מחלחלים. כמו כן, מונע היווצרות של ירקת או פטריות במבנה המאגר, מה שעשוי להוביל לזיהום המים. כמובן, מונע הצפה, נזילה או אף פקיעה של קירות המבנה, מה שעשוי להוביל להצפה ושיטפון.
 
 
 

כיצד ניתן לתקן איטום במאגר מים?

 
אחרי שהמאגר כבר מלא, ייתכנו בעיות שונות שנובעות מהתיישנות של חומרי האיטום או עבודה לקויה של קבלני האיטום. זו אחת הסיבות מדוע רק קבלני איטום מוסמכים ומנוסים יכולים לבצע איטום מאגרי מים כך שנזקי רטיבות לא יטרידו אתכם בהמשך. גם כשהגיעה השעה לתקן את האיטום יש צורך לבדוק האם ישנה אחריות מצד קבלני האיטום בעיקר כאשר נזקים אלו קורים טרם הזמן הממוצע. איך מתקנים? בדרך כלל על ידי איטום בהזרקה כאשר מהצד החיצוני של מאגר המים, במידה וניתן להגיע אליו, ובמקרים קיצוניים מנקזים את המים ואוטמים מחדש.
 
 
 

אלו מאגרי מים יש לאטום?

 
בכל פעם שישנם מים עומדים יש צורך לאטום את האזור כדי שהם לא יחלחלו וזה נכון לגבי ברכות, לגבי מאגרי מים בחלק מתשתית המים העירונית, ברכות דגים גדולות, ברכות אידוי וכולה. איטום שכזה חייב להתבצע אחרי שיקולים רבים לטווח הארוך ובאופן מקצועי כיוון שהנזק הכספי והבריאותי של כשלי איטום יכול להיות כבד מאוד.
 
 
איטום מאגרי מים - אביב גבהים
 

איטום מאגר מים עם אביב גבהים

 
 
חברת אביב גבהים הינה חברה המעסיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר, בעלי ידע עצום בתחום. אביב גבהים מתאימה את סוג האיטום לסוג המאגר וכן לצורך באיטום, כאשר יעילות האיטום שלנו באה לידי ביטוי בעמידותן לאורך זמן. אנו מעניקים אחריות ארוכת טווח לכל סוגי האיטום שאנו מבצעים, שכן אנו סמוכים ובטוחים כי עבודות האיטום שלנו הן מהטובות והמקצועיות ביותר.

 
 
אנו עובדים עם החומרים החדישים והמומלצים ביותר בשוק איטום מאגרי המים, כאשר אנו עובדים ברישיון, וכן עם חומרים בעלי תו תקן ישראלי.

אין להקל ראש בעבודת איטום מאגרי מים. עבודה יעילה יכולה להעניק לכם ראש שקט לאורך שנים, כאשר עבודה פחות טובה עשויה להוביל לתוצאות הרות אסון. אי לכך, אביב גבהים היא התשובה עבורכם, שכן העבודה שלנו היא מהטובות בשוק, המהוקצעות והיעילות ביותר, ועל כך יעידו לקוחותינו.
 
 
אם אתם מעוניינים להמשיך להתרשם, לקבל מידע על סוג העבודה שאנו מבצעים או סוגי האיטומים שלנו, צרו עמנו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.