איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

 

הקירות החיצוניים של כל מבנה צריכים להיות אטומים

 
קירות חיצוניים של מבנים הם למעשה החלק המשמעותי ביותר של השלד שלו, עבור מי שנמצא בתוך הבניין בכל רגע נתון. בין אם מדובר בבניין מגורים של דירות ובין אם מדובר בבניין משרדים גבוה – הקירות החיצוניים הם אלה שנותנים לו את הצורה ואת המבנה שלו, הם אלה שחוצצים באופן הישיר ביותר בין הנמצאים בתוך המבנה לבין החוץ. בהתחשב בכך, ברור גם מדוע האיטום של הקירות החיצוניים הוא חשוב כל כך – מדובר בחלק משמעותי ביותר בשהייה שלנו בתוך המבנה.

כאשר הקירות החיצוניים לא אטומים בצורה מקצועית וטובה, פירוש הדבר הוא שאנחנו צריכים להתמודד עם נזקים של רטיבות ועם בידוד רע שגורם לכך שמזג האוויר בחוץ ישפיע בצורה משמעותית ביותר על פנים המבנה, בעיקר כאשר מדובר בימי החורף הקרים. לכן, בכל מבנה באשר הוא, בין אם מדובר במבנה רגיל בגובה סטנדרטי ובין אם בגורד שחקים רב קומות, עלינו לבצע איטום קירות חיצוניים בצורה המקצועית ביותר – ולעתים זו לא משימה פשוטה כל כך, יש צורך בשירות מיוחד של איטום באמצעות סנפלינג בכדי לבצע את המשימה הזאת. כעת, נבין בדיוק במה הדבר כרוך.
 
 
איטום קירות חיצוניים בסנפלינג - אביב גבהים
 

כיצד מתבצע בצורה נכונה איטום של קיר חיצוני?

 
 

כיצד מתבצע האיטום עצמו?

 
החלק הפשוט ביותר של איטום קירות חיצוניים בסנפלינג הוא האיטום עצמו. כיום, ישנן שיטות רבות בהן ניתן לאטום קירות, גגות ומרכיבים נוספים של הבית. השיטה שבה נשתמש בדרך כלל על מנת לאטום קיר חיצוני תהיה איטום בהתזה. זאת למרות שכיום הבחירה הנפוצה ביותר עבור כך היא יריעות ביטומניות – אך יריעות אלה מתאימות לגגות ולא לקירות חיצוניים וההתקנה שלהן כשכבת איטום דורשת הלחמה, שאי אפשר לבצע בקיר חיצוני. כך, הפתרון האיכותי ביותר הוא התזה של חומרי איטום פולימריים, שמתקשים במהירות ויוצרים מעטפת איכותית בהשקעה לא מסובכת מדי, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת קושי העבודה עצמה. האתגר במצבים אלה יהיה, בדרך כלל, עצם הגישה לקירות החיצוניים, שעבורה יש צורך בעבודה בגובה ולעתים גם בסנפלינג.
 
 

עבודה בגובה

 
  • קירות חיצוניים, כשמם כן הם, הם חיצוניים – כלומר, הגישה אליהם היא לרוב בלתי אפשרית מתוך המבנה ועל מנת לאטום אותם יש צורך בעבודה מצדו החיצוני של המבנה. זהו לא עניין של מה בכך, לא קל כל כך להגיע לקירות חיצוניים בקומות גבוהות. אם מדובר בגבהים שאיתם ניתן לעבוד עם סולם, מה טוב – אך בבניינים רבים פתרון זה הוא לא טוב מספיק ויש צורך בפתרון איכותי ומשמעותי יותר - עבודות גובה בסנפלינג. הפתרון הזה ניתן על ידי שירות של איטום קירות חיצוניים בסנפלינג. ציוד הסנפלינג מאפשר לנו להגיע לכל גובה בצורה נוחה, כשהעובד מאובטח לציוד על גג המבנה או בקומה גבוהה אחרת, הוא מבצע את עבודתו בישיבה על גבי ציוד הסנפלינג, בהתזה של חומרי האיטום הנחוצים עבור העבודה של הקיר החיצוני. כמובן שעבודה זו צריכה להתבצע בצורה הבטוחה ביותר ויש צורך במיומנות גבוהה בכדי להוציא אותה לפועל בצורה המקצועית ביותר.
 
 

אביב גבהים – פתרון לכל צרכי האיטום שלכם

 
אם אתם מחפשים שירות של איטום שידע לתת לכם מענה עבור קירות חיצוניים של מבנה, גם כאשר מדובר במבנה רב קומות שהגישה לקירות החיצוניים שלו היא באמצעות סנפלינג בלבד – הגעתם למקום הנכון. אצלנו באביב גבהים מעניקים את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האיטום בגובה – ואנחנו נוודא שהמבנה אטום ומתאים לשהות שלכם בתוכו.
 
 
 
 
זקוקים לביצוע איטום קירות חיצוניים בסנפלינג? צרו איתנו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.