הדרך לאיטום קירות חיצוניים

 
 

משמעותי לשלד הבניין

 
איטום היא אחת הפעולות החשובות ביותר שיש. האיטום מוכר בעיקר בגגות אך למעשה כל אזור שבא במגע עם תנאי מזג האוויר החיצוניים חייב להיות אטום כדי להתמודד עם נזקי רטיבות ולא רק מגשמים אלא גם מהלחות. גם הקירות החיצוניים חייבים להיות אטומים ולא כמו קיר פנימי שנמצא בתנאים פנימיים למשך כל חייו, הקיר החיצוני הוא זה שצריך להגן עלינו ולתת לנו תחושה בטוחה בבית. הקירות החיצוניים חייבים להיות חזקים במיוחד ופגיעה בהם תפגע בשלד הבית.
 
 
איטום קירות חיצוניים
 

חשיבות קירות עמידים בעיקר במדינת ישראל

 
 
 
אנחנו באביב גבהים מבצעים עבודות איטום כוללות ויסודיות למגוון לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי וגם איטום קירות חיצוניים היא משימה שאנחנו עושים כבר שנים רבות. במדינת ישראל שורר אקלים בעייתי מאוד לשלד הבניין ולכן יש צורך לבצע איטום איכותי ועמיד. רמת הלחות במדינת ישראל גבוהה מאוד מה שיכול לפגוע בשלד הבניין לאורך זמן ולא סתם ניתן לראות כיצד מבנים ישנים מאוד אחרי כמה שנים ארוכות כבר אינם שמישים ולמעשה מהווים סכנת נפשות. האיטום מאפשר גם בידוד תרמי מעולה ולא מיועד רק למניעת רטיבות.
 
 
 

איטום באמצעות חומרים איכותיים ומגוון שיטות

 
 
האיטום מתבצע על ידי חומרים ביטומניים ואקריליים איכותיים מאוד ויש מגוון שיטות אפשריות. ניתן לבצע מריחה של חומרי איטום או לבצע איטום בהתזה והכול כדי לתת לקיר את האיטום שהוא צריך ביחס לפני השטח. חומרי האיטום חייבים להיות מיושמים על בטון ולא על חיפוי כלשהו ולכן יש צורך לבצע אותם בשלבים מוקדמים. אין זה אומר שאי אפשר להתקין חיפוי עליהם, ניתן להתקין כל חיפוי שרוצים אך העיגון שלו חייב להיות מכני. איטום הקירות אינו מאפשר התקנת חרסינה או קרמיקה.
 
 

עבודה יסודית כולל מילוי סדקים

 
אנחנו באביב גבהים מבצעים את העבודה הכי יסודית שיש. לפני שאוטמים קירות חיצוניים חשוב לוודא שהקיר שלם ומוכן לקליטה של שכבת האיטום. יש לאטום את כל הסדקים הקיימים, אפילו הקטנים ביותר, כדי שהקיר יהיה מושלם והאיטום יהיה איכותי ועמיד לאורך שנים. הקיר חייב להיות נקי מכל לכלוך ולכל אלו אנחנו באביב גבהים דואגים כדי שכל לקוח יקבל את הכי טוב שיש.
 
 
גם אתם מעדיפים לקבל עצה ממקצוען לפני איטום קירות חיצוניים?
התקשר עכשיו לאביב גבהים ונענה לכם על כל שאלה בשמחה!
072-3268065