זיפות גגות

 
 
 
זיפות גגות
 
איטום גג מרוצף
 
כל גג צריך איטום. הגגות חשופים מאוד לגשמים ולפגעי מזג האוויר, ולכן האיטום שלהם חשוב במיוחד, עוד יותר מכל שאר חלקי הבית. ללא איטום מתאים, מי הגשמים עלולים לחלחל מן הגג אל שאר חלקי הבניין, ולגרום בהדרגה לנזקים בלתי הפיכים. שיטת האיטום הוותיקה ביותר היא, כמובן, זיפות גגות. חברת אביב גבהים מבצעת זיפות זה בצורה מקצועית ואיכותית ככל האפשר.

ביצוע זיפות גגות

 
זיפות גגות היא, כאמור, השיטה הוותיקה והמוכרת ביותר לאיטום של גגות, והיא מתאימה לכל סוגי הגגות - מרוצפים או שאינם מרוצפים. מדובר במשיחת הגג בזפת, אשר אוטמת את הגג ומונעת חדירה של מים לתוכו. זיפות גג נפוץ מאד בעיקר בשל המחיר הזול של הזיפות, לעומת שיטות איטום אחרות כמו יריעות ביטומניות, חומרים פולימריים וכיוצא בזה.

לעבודות זיפות גגות ישנן, אמנם, חסרונות שונים, אך הוותק שלהן בעולם של איטום גגות עולה על החסרונות, כאשר בנוסף גם המחיר הזול יחסית, גורם לבניינים רבים להעדיף דווקא זיפות על פני כל שיטת איטום אחרת, לרבות איטום ביריעות.
 
עבודת זיפות גג
 
עם זאת חשוב לדעת שתי נקודות חשובות בנוגע לזיפות גגות. ראשית, חשוב לכסות את שכבת הזפת בשכבת הלבנה, על מנת למנוע מן הגג להתחמם יתר על המידה בעונת הקיץ. שנית, מומלץ לחדש זיפות לגג אחת לשנה, משום שכעבור שנה יכולת האיטום של הזפת נחלשת משמעותית.

זיפות גגות עם אביב גבהים

אנחנו מתמחים בכל סוגי האיטום ובפרט בתחום של איטום גגות. חברת אביב גבהים מבצעת עבורכם איטום גגות בזפת בצורה מקצועית ביותר ודואגת לתוצאות מושלמות לאיטום מלא של הגג, על פי הצורך. עם אביב גבהים - איטום גגות אתם לא רק מקבלים זיפות, אלא גם ייעוץ וליווי מקצועי לכל אורך הדרך, שירות אדיב ואחריות על העבודה שבוצעה. אנו שואפים להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר ועושה הכל כדי שאתם, לקוחותינו, תצאו מרוצים. מעוניינים לבצע זיפות גגות בבניין שלכם? הזמינו עוד היום את השירות המקצועי של אביב גבהים!