עבודה בגובה דרושים

 
אנחנו צריכים אתכם!
לחברת אביב גבהים דרושים עובדים נמרצים ואיכותיים לתפקידים הבאים:
  • עובדי איטום
  • מלחימי יריעות ביטומניות
  • עובדי גובה
  • גולשי סנפלינג
072-3268065
 
 
אם פעם אהבתם לטפס על עצים גבוהים, לנסות להגיע כמה שיותר גבוה, גם למקומות אליהם אף אחד לא חשב שאפשר בכלל להגיע אליהם – אם כן, עלולה להתאים לך עבודה בגובה. אנשים שאוהבים אתגר, ומחפשים עבודה מיוחדת, יהנו לעבוד עם "אביב גבהים".
 
כשאתם מחפשים בגוגל "עבודה בגובה דרושים", אתם בעצם יודעים לאן אתם נכנסים - עבודה בה יש אתגר, יש אדרנלין, יש אוויר צח, ויש עבודה פיזית שבונה שרירים. באביב גבהים תוכלו למצוא את כל זה ויותר, והרבה פעמים תיזכרו ביום בו מצאתם את "אביב גבהים" דרך חיפוש גוגל על המילים "עבודה בגבוה דרושים", ותברכו על כך ללא סוף.
 
 
 
עבודה בגובה דרושים
 
 
 
 
 

מה היא עבודה בגובה אצל אביב גבהים?

 
חברת אביב גבהים היא חברה וותיקה, שעוסקת בעבודות בגובה, כולל סנפלינג, בתחומים של איטום גגות וחלונות, ותחזוקת בניינים גבוהים וניקיונם. אנחנו שמים דגש חזק על מוסר עבודה, יושר, מקצועיות, ואדיבות. חשוב לנו שהלקוחות יהיו מרוצים, וכדי שזה יקרה - העובדים צריכים להיות נחמדים, אדיבים, ומקצועיים. באביב גבהים איכות העבודה היא בראש סדר העדיפויות שלנו, ולכן, אנשים שמחפשים עבודה בגובה דרושים, יודעים שאצלנו ימצאו חברה איכותית ועבודה מקצועית.

עבור מי שאוהב הרפתקאות, אדרנלין, ואתגרים, ואוהב גם את התחושה המיוחדת שמתלווה לעבודות בגבהים, העבודה אצלנו היא אטרקטיבית במיוחד – הן בגלל האתגר, הן בגלל החברה, הן בגלל התמיכה, וכמובן - בגלל שאנחנו מעריכים עד מאוד את היושר ואת מוסר העבודה, כששני אלה הם ערכים שקשה למצוא היום בשוק העבודה.
 
 
 

האם אתם מתאימים לעבודה באביב גבהים?

 
עבודה באביב גבהים דורשת יסודיות, חריצות, זהירות, ובטיחות. עליכם להיות זהירים, להקשיב לכללים, ולדאוג לבטיחותכם מבלי לעגל פינות. מצידנו, אנחנו כמובן דואגים שיהיו לכם את הכלים הנדרשים לכך, כי הבטיחות שלכם חשובה לנו. ומצידכם, עליכם להיות אמיצים, חרוצים, חדורי מטרה, ומוכנים להתאמץ. באביב גבהים, מחפשים אתכם, פנו אלינו היום!
 
 
 
 
מעוניינים להכנס למשפחת אביב גבהים? השאירו פרטים בדף צור קשר או חייגו אלינו למספר 072-3268065