עבודות איטום בסנפלינג

 
עבודות סנפלינג
 
איטום באמצעות סנפלינג
 
הגג מטפטף, הקירות מתקלפים, ואתם - מה אתם עושים? קודם כל מנקים את כל הפירורים מהתקרה. ולאחר מכן, מתקשרים לאביב גבהים, שנבוא לבצע עבורכם עבודות איטום בסנפלינג. ועכשיו תשאלו, למה חשוב לבצע איטום בסנפלינג ולא בכל צורה אחרת? וזו אכן שאלה חשובה ובמקומה. בואו ננסה לענות עליה.

איטום בסנפלינג חוסך זמן וכסף

כשיש צורך לאטום את הבית, יש שלושה דברים שדורשים איטום: הגג, הקירות, והרצפה (אם אתם גרים בקומת קרקע). כמובן, אפשר לבצע עבודות איטום רצפה עם רגליים על הקרקע, ואיטום הגג כשעומדים על הגג (אך לא תמיד זה מתאפשר). אך מה תעשו כשצריך לאטום גם את הקירות? אם אתם לא רוצים להקים פיגומים, תיאלצו למצוא פתרון אחר. והפתרון הפשוט ביותר הוא לבצע איטום בטוח בגובה.

עבודות איטום באמצעות סנפלינג מהירות יחסית, בגלל שהאדם המבצע אותן יושב על כסא שהוא שולט בו, ועם שתי ידיו פנויות לעבודה. את הכסא אפשר להתקין בקלות יחסית, על ידי קשירת החבלים התמוכים בו לנקודה בגג הבניין. את הכסא הזה אפשר להזיז כשיש צורך, על ידי הזזת הנקודה אליה הוא קשור.

ביצוע עבודות איטום בסנפלינג

אנו באביב גבהים מומחים בביצוע עבודות איטום בסנפלינג, מרגישים בנוח לבצע עבודות בגבהים, והעובדים שלנו חרוצים ומקצועיים. באביב גבהים אנחנו מבצעים את כל סוגי עבודות האיטום על ידי סנפלינג. אנחנו שמים דגש חזק על מוסר העבודה, יושר, מקצועיות, ואדיבות. כי בעצם, זה מה שחשוב, לכם ולנו.

אנחנו יודעים כי בעת ביצוע עבודות סנפלינג חשוב לעמוד בתקנים ולשמור על כללי הבטיחות. אנחנו חושבים שאלה דברים חשובים, ממש פיקוח נפש של הלקוח ושל העובדים שלנו, ולכן לא ננסה לעגל פינות, לא נעשה קיצורי דרך, ותמיד תוכלו לדעת שהעבודות שלנו - נעשות בצורה בטוחה.
אצלנו תוכלו למצוא תשובות לכל השאלות שלכם, ונסביר לכם איך נבצע עבודות איטום בסנפלינג, ובאילו חומרים בהם כדאי לאטום את ביתכם. זקוקים לעבודות מסוג זה? צרו איתנו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.