עבודות איטום בסנפלינג

 
הגג מטפטף, הקירות מתקלפים, ואתם - מה אתם עושים? קודם כל מנקים את כל הפירורים מהתקרה. לאחר מכן, מתקשרים לאביב גבהים, שנבוא לבצע עבורכם עבודות איטום בסנפלינג. ועכשיו תשאלו, למה חשוב לבצע עבודה זו בסנפלינג ולא בכל צורה אחרת? פרטים בהמשך.
 
 
עבודות סנפלינג - אביב גבהים
 
 
 
איטום בסנפלינג - אביב גבהים
 
 
 
 
 

מתי נדרשות עבודות איטום בסנפלינג?

 
עבודות איטום חייבות להתבצע בצורה יסודית ואיכותית. כל עבודה זו שתתבצע בצורה לקויה רק על חלק מהמשטחים יכולה להיות משמעותית ביותר בנזקים שיקרו לשלד הבניין. אמנם איטום גגות היא עבודה קלה לביצוע ואפילו בגגות גבוהים ומשופעים, גם איטום קירות חיצוניים גבוהים זו משימה פשוטה כשיש סולם. אך לפעמים הקירות גבוהים מאוד במבנים רבי קומות וכשתצוץ בעיית רטיבות דיירי המקום יכולים להיות בצרות. קיר עם רטיבות יכול לסכן את שלד הבית ולפגוע בבידוד ובמצבים כאלו אטימה בסנפלינג הכרחית.
 
 

גם הליקוי הקטן ביותר במבנה יכול להזיק

 
במידה ומדובר במבנים גבוהים שדורשים עבודות איטום בסנפלינג יש צורך לבצע עבודה יסודית. רק באמצעות הסנפלינג אנחנו באביב גבהים נוכל להגיע לכל נקודה בקיר. ברגע שיש אפילו מטר אחד שלא יהיה אטום המים יכולים לחדור דרכו ולגרום נזק לקיר כולו. כדי ששלד הקיר והבניין לא ייפגעו יש צורך לוודא שגם למרות שהאוטם תלוי בין שמיים וארץ באמצעות חבלים, למרות שהרתמה לא תמיד מאפשרת לו תזוזה מיטבית, תהליך זה מתבצע בצורה יעילה ואיכותית וזאת בגלל שבעלי המקצוע שמבצעים את העבודה בסנפלינג הם מהמקצועיים ביותר שיש.
 
 

כיצד מתבצע איטום באמצעות סנפלינג?

 
עבודות איטום בסנפלינג ניתן לבצע על ידי מגוון סגנונות כולל הזרקה או התזה. יריעות ביטומניות בדרך כלל לא מותקנות בסנפלינג כיוון שהם דורשות מבער ובדרך כלל זה שייך לאיטום גגות ולא לקירות. העבודה בהתזה היא הנפוצה ביותר בעבודות הסנפלינג והאוטם שנמצא תלוי מהגג לאורך הקיר מבצע את העבודה בכל חלקי הקיר באמצעות המכונה שנמצאת עמו. ניתן גם לתקן ליקויי אטימה באמצעות איטום בהזרקה בשיטה זו במידת הצורך וכך לשפר את העבודה בצורה מדויקת, מהירה ויעילה.
 
 
 

איטום בסנפלינג לחיסכון בזמן וכסף

 
 
כשיש צורך לאטום את הבית, יש שלושה דברים שדרושים: הגג, הקירות והרצפה (אם אתם גרים בקומת קרקע). כמובן, אפשר לבצע עבודות איטום רצפה עם רגליים על הקרקע, ואת הגג כשעומדים על הגג (אך לא תמיד זה מתאפשר). אך מה תעשו כשצריך לאטום גם את הקירות? אם אתם לא רוצים להקים פיגומים, תיאלצו למצוא פתרון אחר. והפתרון הפשוט ביותר הוא לבצע תהליך בטוח בגובה.

עבודות אלו באמצעות סנפלינג מהירות יחסית, בגלל שהאדם המבצע אותן יושב על כסא שהוא שולט בו, ועם שתי ידיו פנויות לעבודה. את הכיסא אפשר להתקין בקלות יחסית, על ידי קשירת החבלים התמוכים בו לנקודה בגג הבניין. את הכיסא הזה אפשר להזיז כשיש צורך, על ידי הזזת הנקודה אליה הוא קשור.
 
 

ביצוע עבודות איטום בסנפלינג

 
אנו באביב גבהים מומחים בביצוע עבודות איטום בסנפלינג, מרגישים בנוח לבצע עבודות בגבהים והעובדים שלנו חרוצים ומקצועיים. באביב גבהים אנחנו מבצעים את כל סוגי העבודות בתחום על ידי סנפלינג. אנחנו שמים דגש חזק על מוסר העבודה, יושר, מקצועיות, ואדיבות. כי בעצם, זה מה שחשוב, לכם ולנו.

אנחנו יודעים כי בעת ביצוע עבודות סנפלינג חשוב לעמוד בתקנים ולשמור על כללי הבטיחות. אנחנו חושבים שאלה דברים חשובים, ממש פיקוח נפש של הלקוח ושל העובדים שלנו. לכן, לא ננסה לעגל פינות, לא נעשה קיצורי דרך ותמיד תוכלו לדעת שהעבודות שלנו - נעשות בצורה בטוחה.
 
 
זקוקים לאיטום בסנפלינג? צרו איתנו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.