עבודות איטום וצבע

 
 
כשאנחנו חושבים על צביעת הבית מחדש, אנחנו חושבים על חודשי האביב, בהם הכל מתחדש, הבית מתאוורר, ונכנס בכולם רוח של פרחים ועצים פורחים. לעומת זאת, כשאנחנו חושבים על עבודות איטום, אנחנו חושבים על סוף הקיץ וחודשי הסתיו, בהם כדאי להשקיע מחשבה ואם צריך - גם כספים - כדי לוודא שלא יהיו טפטופים בבית במהלך חודשי החורף. חשוב להבין, שאין צורך לעשות את שני סוגי העבודה בנפרד. אפשר וגם כדאי לבצע עבודות איטום וצבע ביחד, אחד לאחר השני, ועל ידי אותה חברה.
 
 
 
עבודות איטום וצבע
 
 
 
 
 

הפתרון הנכון ולא הפתרון הקל

 
אצלנו באביב גבהים לא מאמינים בקיצורי דרך. כל לקוח צריך לקבל את הפתרון הכי הולם עבור המצב האינדיבידואלי של הבית שלו ואין כזה דבר פתרו כולל או פתרון נפוץ. יש בתים במצב רע יותר מבתים אחרים ויש מבנים שבסך הכול צריכים טיפולים נקודתיים. זו הסיבה מדוע לבחור במקצוענים שלנו, לא רק בגלל שהעבודה שתקבלו תהיה הכי איכותית שיש אלא בגלל שהעבודה תהיה ישירה ואמינה. הכול גלוי והכול שקוף, מצב הבית האובייקטיבי שלכם הוא זה שינחה אותנו לדרך הפעולה המתאימה ולא שיקול כסף ובוודאי לא ניצול חוסר הידע של הלקוחות הנאמנים שלנו.
 
 

עבודה כפולה לחיסכון במחיר

 
כשאתם בוחרים בנו אתם מקבלים טיפול כולל לבית מה שהופך את העבודה להרבה יותר נוחה, נכונה וגם משתלמת. איטום גגות במרכז, או כל עבודת איטום לא צריכה לעלות הון תועפות ואם אתם משלבים צביעה מחודשת אתם יוצאים בחיסכון כפול. אנחנו עובדים רק עם צבעים וחומרי איטום איכותיים והעבודה שלנו תהיה איכותית לטווח הארוך, כך שעם כל הגעגועים, נתראה רק בעוד כמה שנים.
 
 

באביב גבהים לא רק אוטמים, אלא גם צובעים

 
אצלנו באביב גבהים אנחנו מבצעים את כל סוגי העבודות בגובה. צבע הוא לא רק לקירות הפנימיים של הבית - יש הרבה בניינים שבהם הצבע בקירות החיצוניים מתחיל להתקלף, או נראה פשוט אומלל. את הבניינים האלה אפשר וכדאי לצבוע, כדי לתת פנים חדשות, וחיים חדשים באופן כללי, למראה הבניין, לסביבתו, ולתחושות הדיירים שגרים בתוכו. כמובן, אין חובה (אך יש אפשרות) לצבוע את הבניין בצבע חדש. אפשר גם פשוט לצבוע אותו באותו צבע, אך מחדש. ואפשר, כמובן, להוסיף קצת צבע על המשקוף, הסורגים, או אלמנטים אחרים בבניין.
 

עבודות איטום וצבע כן באות ביחד

 
כאמור, באביב גבהים אנחנו מאמינים כי עבודות איטום וצבע באות יחד. ולמה? בגלל שכשיש בעיות איטום, קודם כל צריך לטפל בהם. הטיפול הרבה פעמים כולל עבודה בקיר, ואם לא, לפחות ניקיון הגג, והרבה לכלוך מסביב שנגרם כתוצאה מהעבודות שמתבצעות בבניין. לכן, כחלק מהנקיונות, וכדי לתת תחושה שהבניין לא מתפרק אלא ממשיך להיבנות, אנחנו ממליצים לצבוע אותו מיד לאחר מכן. לפעמים, כדי הכנה לצביעת הקירות, נגלה נקודות בעייתיות לפני שהבעיה תתפרץ.
באביב גבהים תוכלו תמיד לקבל הסברים לכל שאלה, תמיכה מלאה, אוזן קשבת, ושירות לקוחות מעולה. ב"אביב גבהים" אנחנו מומחים לעבודות איטום וצבע, ותמיד נהיו מקצועיים ואדיבים.


 
זקוקים לעבודות איטום וצבע? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור ותקן את כל מה שתרצו! חייגו עכשיו
072-3268065