עבודות בגובה

 
האם אתם עובדים במחלקת הלוגיסטיקה של חברה לניהול בניין משרדים או חברת ניהול לבניין מגורים בין 20 קומות? יש לכם צורך בעבודות סנפלינג לניקוי החלונות או איטום הקירות? חברת אביב גבהים מספקת מעטפת מלאה עבור עבודות בגובה.
 
 
 
 
עבודות בגובה
 
 
 
איטום בגובה בסנפלינג
 
 
 
 

עבודות בגובה עם אביב גבהים

 
אביב גבהים הינה חברה שהוקמה לפני יותר מ-20 שנה, כאשר החברה הוקמה לצורך מתן מענה לצורכי איטום ועבודות בגובה. אנו מעניקים שירות מקצועי מהמדרגה הראשונה, כאשר העובדים שלנו הינם אנשים מקצועיים עם ותק רב בתחום עבודות בגובה. כל אחד מעובדינו עבר את ההכשרה המתאימה, הן מבחינת עבודות בגובה והן מבחינת מתן שירות לכל דרישות הלקוח, בין אם מדובר בניקוי חלונות, איטום קירות או צביעה.

עבודה בגובה, מעבר להיותה אתגרית, מחייבת אותנו, החברה, לשלוח את עובדנו עם הציוד הבטוח ביותר, שכן בסופו של דבר, מדובר בעבודה שעלולה לסכן חיים. בתחום הזה לא לוקחים סיכונים, על כן השקענו במיטב הציוד, ואנו משקיעים באופן תמידי בהכשרה וברענון נהלי עבודות גובה אצל עובדינו.
 
 
 

למה אנחנו?

 
 
 
ביכולתנו להעניק לכם את מלוא השירות עבור הבניין, בין אם מדובר בחידוש הצבע, איטום מפני רטיבות או רעש וכן ניקוי של חלונות או קירות. אנו נשלח אליכם את בעלי המקצוע הטובים ביותר, שכן אנשי המקצוע שלנו נבחרו בקפידה יתרה, כך שיהיו סמוכים ובטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הבטיחותי והיעיל ביותר.

כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר, ואנחנו נדאג לשלוח אליכם את מיטב המקצוענים. אם אתם מתלבטים, תוכלו לקבוע עמנו פגישת ייעוץ. נגיע לבית העסק שלכם ללא כל התחייבות, נבחן את הבניין ויחד אתכם נגיע לסיכום אילו עבודות גובה נחוצות ומה הוא הזמן הטוב ביותר לבצע אותן. כך למשל, עבודות צביעה ועבודות איטום עדיף לבצע בעונות האביב והקיץ.