עבודות גובה בסנפלינג

 

מה זה סנפלינג ומהו העיסוק המקצועי בתחום הזה?

 
כשאנחנו אומרים את המילה "סנפלינג" הדבר הראשון שעולה בראש, הוא בדרך כלל סנפלינג כחלק מחופשה חווייתית ומרתקת. אכן, סנפלינג הוא משהו שהרבה אנשים עושים כשהם בנופש, אך ישנם אנשים שאוהבים לנפוש גם בימי עבודה שגרתיים - ולכן חיפשו, וגם מצאו, עבודה בגבהים, שתאפשר להם לעשות סנפלינג באופן יומיומי. אלא שהנושא המרכזי כאן - עבודות בסנפלינג - הוא שונה מאוד מהסנפלינג שאתם מכירים מטיולים ובילויים, והוא נוגע בעיסוק מקצועי של ממש בתחומים שונים.

עבודה בסנפלינג היא עבודה בה איש המקצוע יושב על כיסא שקשור בעזרת חבלים לנקודה מסוימת על גג הבניין. העבודה באמצעות סנפלינג מאוד נוחה, שכן אפשר להזיז את הכיסא למעלה ולמטה וגם מאד בטיחותית - שכן קשה מאד להזיז את החבלים. האדם עצמו שולט על כל תנועה. היתרון הבולט במסגרת עבודות גובה בסנפלינג הוא שהאדם המבצע את העבודה יכול לנוע בחופשיות, להשתמש בשתי ידיים ולעשות בקלות ובנוחות את העבודה הנדרשת. כמובן, חופש התנועה גם עוזר לו לסיים את עבודתו בצורה מהירה יותר וכך אתם, הלקוחות, מרוויחים, כי נחסך לכם זמן יקר ומשמעותי.

המלאכות השונות אותן מבצעים בגובה באמצעות סנפלינג הן דינמיות למדי. אחד התחומים המוכרים והנחוצים ביותר שבו יש צורך בעבודות גובה בסנפלינג הוא תחום האיטום, כאשר אנחנו צריכים בצורה מקצועית איטום חלונות, גגות או קירות בגובה רב. יש צורך בגישה נוחה לאזורים האלה של הבניין שמתאפשרת רק באמצעות סנפלינג. עוד דוגמה יכולה להיות ניקיון ותחומים אחרים ונוספים.
 
 
ביצוע עבודות גובה - אביב גבהים
 
 

עבודות סנפלינג אצל אביב גבהים

 
  • מומחיות בסנפלינג – אנחנו באביב גבהים לא רק אוהבים לבצע עבודה בסנפלינג, אנחנו גם מתמחים בה. כשאתם מזמינים אצלנו ביצוע עבודות גובה בסנפלינג, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ומנוסות. באביב גבהים תמיד נעשה כמיטב יכולותינו לענות על כל הצרכים שלכם ולהיות קשובים לרצונות ולהעדפות שלכם
  • עבודה יעילה ואיכותית – באביב גבהים אנחנו רואים ערך עליון במוסר עבודה פשוט, ביושר, בהגינות, בעמידה בלחצים וביעדים, וכן בעמידה בלוח זמנים. אנחנו יודעים שזמנכם יקר, ויודעים שגם כסף מיותר אין לכם. לכן, אנחנו מבקשים מחירים הגונים, ומבררים לפני שאנחנו מתחילים, מה בדיוק ברצונכם לעשות כגון עבודות סנפלינג. יחד ננסה לחושב על הדרך הטובה ביותר והמתאימה לכם ביותר לבצע את עבודות אלו - כי אנחנו ב"אביב גבהים" מאמינים שלרצונות שלכם יש ערך, והם חשובים לנו מאוד.
  • פתרון לכל צורך – צרכי עבודה בגובה יכולים להיות מגוונים למדי, ובהתאם לכך גם הפתרונות שאנחנו יודעים לתת יכולים להיות מגוונים ביותר. עבודות איטום, ספציפית, יכולות לענות על צרכים שונים והצורך בהן יכול להיות באיטום של קירות, גגות, חלונות ועוד. עבור כל צורך כזה, אנחנו באביב גבהים יודעים לתת את המענה המקצועי ביותר, ומבטיחים לכל לקוח את הטוב ביותר בביצוע העבודה וכמובן שגם במחיר ובשירות שהוא מקבל מאתנו. בכל הנוגע לעבודות איטום, ספציפית, יש לנו מומחיות ברמה הגבוהה ביותר, עם עובדי איטום מיומנים שיודעים לבצע כל משימה שנדרשת מהם גם כאשר הם נמצאים בגובה רב ותלויים מציוד סנפלינג.
  • בטיחות – אצלנו באביב גבהים מקפידים על בטיחות בצורה המשמעותית ביותר שניתן. אנחנו לא מוציאים משימה ועבודה אם אנחנו לא בטוחים במאה אחוז שהעובדים שלנו מבצעים אותה בצורה הבטוחה ביותר, ואצלנו לא קורות תקריות בטיחות שיכולות, במצב של עבודת סנפלינג, לסכן חיים ממש. ההקפדה שלנו על בטיחות ועל עבודת סנפלינג בסטנדרטים המחמירים ביותר היא לא רק חשובה עבור העובדים שלנו, אלא גם עבור הלקוחות שלנו – אתם לא צריכים לחשוש ממפגע בטיחותי בסביבה שלכם בעקבות עבודת הגובה, ואנחנו לא פותחים פתח לסיכונים כאלה.
 
 

כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לפנות אלינו

 
 
ב"אביב גבהים" אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו עבודה איכותית ומקצועית, יחד עם שירות לקוחות מעולה ויחס אדיב ואישי. אנחנו עובדים עם לקוחות מגוונים בתחומים רבים, ומבצעים כל עבודה על הצד הטוב ביותר. בין אם מדובר בעבודות של איטום קירות, חלונות, גגות, או כל סוג אחר של עבודות גובה בסנפלינג – אביב גבהים הם החברה עם המומחיות הנרחבת ביותר, עם הציוד המתקדם ביותר ועם העובדים המיומנים ביותר בתחום, ואצלנו אין מקום לטעויות.
 
 
 
זקוקים לביצוע עבודות בסנפלינג? צרו איתנו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.