עבודות ניקיון בגובה

 
 
 
עבודות ניקיון בגבהים
 
עבודה בגובה
 
אם אתם מנהלים של בניין גבוה, בניין משרדים בן עשרות קומות וחלונות זכוכית, ואתה מנהל צי של עובדים לצורך תחזוקת הבניין, אתה וודאי מחפש חברה שתוכל להקל עליך מעט מהעבודה. אתה מחפש חברה שתעניק לך שירות של עבודות ניקיון בגובה. ובכן, יש לנו פתרון עבורך. עבודות ניקיון בגובה באמצעות אביב גבהים.

אביב גבהים הוקמה לפני כ-20 שנים, לאחר שהתעורר הצורך בשוק לעבודות בטיחותיות ואיכותיות בגובה, לאור הקמת בניינים רבי קומות רבים. כמו כן, הבניינים כיום בנויים מזכוכית או מחלונות זכוכית, כך שיש צורך בניקוי חודשי.

ניקיון הבניין מבוצע על ידי בעלי מקצוע שהינם אנשים עם אהבה גדולה לתחום הספורט האתגרי, בעיקר לתחום הסנפלינג. עובדי אביב גבהים נבחרו אחד אחד, לאחר בחינה מדוקדקת של כל אחד מהם. בחנו כי מדובר באנשים אחראים, בעלי אהבה לתחום מחד, ובעלי אחריות ותושיה מאידך. כמו כן, מדובר בקבוצת אנשים המסוגלים לבצע מספר פעילויות יחד, שכן עליהם לבצע את עבודת הניקיון יחד עם תפעול חבלי הסנפלינג.

בטיחות בזמן עבודות ניקיון בגובה

עבודת ניקיון בגובה היא עבודה הדורשת בראש ובראשונה - בטיחות. כמו כן יש צורך ביעילות ובעבודה מסודרת. יש לזכור כי עבודות ניקיון בגובה עשויות לקחת מספר ימים, תלוי בגובה הבניין ובכמות החלונות שבו. כמו כן, בגלל שבטיחות היא שם המשחק, לא נשלח עובדינו לעבודה ביום שאיננו מאפשר עבודה בטוחה, כמו למשל מזג אויר סוער או חם יתר על המידה.

כיוון שבטיחות העובדים שלנו היא בראש ובראשונה, אנו דואגים לצייד אותם בציוד האיכותי והבטוח ביותר. כמו כן, אנו דואגים כי עבודת הניקיון תתבצע באמצעות חומרי הניקוי הטובים ביותר בשוק, בעלי תו תקן ישראלי.

ניקיון בגובה עם אביב גבהים

אם יש לכם תהיות או שאלות, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולשאול כל שאלה. אנו מבטיחים להעניק לכם שירות אדיב ויעיל בכל עת, וכן מענה לכל שאלה. כמו כן, תוכלו לקבוע עמנו פגישת ייעוץ ללא כל התחייבות. נגיע אליכם ויחד עמכם נקבע מה היא סוג העבודה לה אתם זקוקים, כמה עובדים נדרשים לביצוע העבודה וכמה ימים תימשך.
ניתן לבקר בדף הבית לקבלת פרטים נוספים.
קרא עוד: עבודות בגובה
קרא עוד: איטום מרפסת