איטום בהזרקה

 
 
עבודות איטום בהזרקה - אביב גבהים
 
 
 
 
חברת אביב גבהים מתמחה בכל שירותי ועבודות האיטום הקיימות כיום, לרבות בידוד ועבודות בגובה. הזרקה היא טכניקה בתחום זה, המיועדת לאטימת חללים תת קרקעיים כמו: מרתפים, חניונים, מקלטים ועוד. אצלנו באביב גבהים מקפידים להתעדכן בשיטות מתקדמות לייעול עבודות אלו ובידוד של חברתנו ועל מנת להעניק ללקוחותינו את השירות המקצועי והאיכותי ביותר.
 
 

איטום בהזרקה עם חברת אביב גבהים

 
אנחנו בחברת אביב גבהים מספקים ללקוחותינו את כל השירותים לעבודות איטום ובידוד, תיקונים ועבודות בגובה. אנשי החברה מתמחים בטכניקות שונות: גגות, גגות מרוצפים או גגות רעפים, בידוד גג, עבודות בגובה, בהזרקה או בהתזה לחללים תת קרקעיים ועוד. אצלנו תוכלו לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת וליהנות משירות אדיב ומקצועי של בעלי מקצוע מנוסים.
 
 
 

כציד מבצעים איטום בהזרקה?

 
 
 
איטום על ידי הזרקה היא שיטה שמתבצעת על ידי נוזל פוליאוריטני. הנוזל הזה מוזרק בלחץ רב אל עבר הסדקים שהאוטמים רואים, מהם מחלחלים מים והם אלו שפוגעים בשכבת האיטום. ההזרקה עצמה מתבצעת על ידי מדחס חשמלי או עם אקדח הזרקה מיועד שדורש ידע כיצד לעבוד איתו בצורה נכונה. כאשר הנוזל הפוליאוריטני חודר אל עבר הסדק, הוא בא במגע עם הרטיבות שהייתה שם ומתנפח, וכך למעשה הוא אוטם את הסדק בצורה מהירה ויעילה.
 
 
 
 

היכן בדרך כלל מתבצע איטום בהזרקה?

 
 
 
איטום זה מתבצע בדרך כלל בקירות אנכיים כיוון שבכל שיטה אחרת הוא יכול להיות קשה מאוד. שיטה זו באמצעות אקדח או מדחס היא היחידה שניתן לעבוד עמה באטימה של משטחים אנכיים שכן כוח הכבידה פועל לרעתנו וכל שיטה אחרת תהיה בעייתית, מסורבלת ולא יעילה. באמצעות עבודה זו בשיטת ההזרקה מבצעים גם תיקונים של איטומים כיוון שהפעולה מהירה ופשוטה, אינה דורשת מכונה גדולה לצורך התהליך ויכולה להתבצע באופן נקודתי שייתן מענה מהיר וימנע החמרת נזק נוסף.
 
___________________________________________________________________________________________
 
 
___________________________________________________________________________________________
 
 
 

טכניקות איטום שונות

 
 
הגורם הייחודי ביותר של חברתנו אביב גבהים הוא תחום ההתמחות הרחב שלנו ושל אנשי המקצוע שאנו מעסיקים בחברה. אנו מתמחים בכל הטכניקות השונות הקשורות לעבודות בגובה או איטום בהזרקה או התזה המותאמים לעבודות אלו של חללים תת קרקעיים או חללים חשופים לרמות רטיבות גבוהות.
 
 
 

האם יש לאיטום בהזרקה חסרונות?

 
 
 
אמנם על ידי הזרקה הוא יעיל ומהיר במיוחד אך הוא נקודתי. בדרך כלל כשיש סדקים או מפגעי איטום שנאטמים בשיטה זו, אוטמים גם את האזור מסביב ליתר בטחון. השיטה על ידי הזרקה תהיה טובה למקומות בהם אי אפשר לגשת אל השטחים שבאים במגע עם הרטיבות כמו חניונים או מרתפים ולכן היא בגדר אילוץ.
 
 
 
 

מדוע תהליך זה טוב לחניונים ולמרתפים?

 
 
 
כשיש צורך להתקין שכבת איטום מסוימת, צריך לבודד את תשתית הבניין מהחלק החיצוני שממנו מגיע הרטיבות. כך למשל איטום גגות מתבצע על ידי הנחת יריעות או מריחת חומר אוטם בחלק העליון של הגג. כשמדברים על מרתפים או חניונים, הרטיבות מגיע מצינורות שעלולים להתפוצץ מתחתיו און מהצדדים, ואי אפשר להגיע לחיבור בין התשתית, קיר החניון או המרתף, לאותו צינור, ולכן כל מה שאפשר לעשות כדי לאטום סדקים שנוצרים הוא הזרקת חומר פוליאוריטני.
 
 
 
 

ביצוע איטום בהזרקה בצורה מקצועית

 
 
טכניקת זו היא בין הטכניקות החשובות והחדישות ביותר, השיטה בהזרקה מותאמת בעיקר למרתפים, מקלטים, חדרי אמבטיה ושירותים, מקלחות, חניונים תת קרקעיים ועוד. שיטה זו מעניקה שכבת איטום המונעת חדירת לחות ומים לקירות ומונעת נזקים לפנימיות ושלד המבנה.
 
 

התחייבות לעבודה מקצועית

 
איתנו באביב גבהים תיהנו מעבודה מקצועית של אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום האיטום. אנחנו באביב גבהים מתמחים בשיטת הזרקה ומבטיחים ללקוחותינו תוצאות עבודה מעולות ובעלות עמידות לאורך זמן. אנחנו בחברת אביב גבהים מקפידים על עבודות איטום מקצועי, שירות אדיב וקשוב ללקוחותינו, עמידה בזמני עבודה משוערים, וייעוץ והדרכה לתחזוקת מצב תקין גם בעתיד.
 
 
אם אתם מחפשים חברה אמינה המעניקה שירותי איטום בהזרקה תוכלו לפנות אלינו עוד היום ולקבל פרטים נוספים.