איטום בהתזה

 
בשנים האחרונות תחום עבודות האיטום הלך והתרחב בעיקר בשל השינויים וההתפתחויות החשובות שחלו בעולם הבניה. התפתחות הטכנולוגיה השפיעה גם על עולם הבניה ופיתחה טכניקות שונות ונוספות לביצוע עבודות אלו. אביב גבהים מתמחה בכל טכניקות האיטום השונות ובפרט בשיטת איטום בהתזה.
 
 
איטום גג בהתזה - אביב גבהים
 
 
 
איטום בהתזה
 
 
 
 

מה זה איטום בהתזה?

 
טכניקת איטום חדישה המותאמת לחדרים ומרחבים לחים המושפעים וחשופים לרמת רטיבות גבוהה מחדרים רגילים. ישנן שיטות רבות של איטום קירות או מבנים. האיטום בהתזה מתאים בעיקר לחדרי אמבטיה ושירותים, חניונים, מרתפים או באופן כללי חללים תת קרקעיים החשופים לרמות לחות ורטיבות גבוהות מהרגיל.
 
 
 

כיצד מתבצע האיטום?

 
 
 
איטום על ידי התזה היא שיטה יעילה במיוחד שמתבצעת על ידי מכונה מיוחדת שמתיזה את החומר באופן אחיד על גבי משטח מסוים. ההתזה נעשית באמצעות צינור מיוחד כאשר ניתנת גם האפשרות להתיז באמצעות משאבת אוויר מיועדת. בחלק מהמכונות יש פתח יציאה אחד מהמכונה אל עבר המשטח ובחלק מהמכונות יש שני פתחים: פתח אחד מוציא מלח מיוחד שמשתתף בתהליך האטימה, מפתח אחר יוצאת אמולסיה ביטומנית. שני החומרים מותזים במקביל והופכים לחומר אחיד שמביא לאטימה מלאה.
 
 
 
 

באלו חומרים משתמשים באיטום בהתזה?

 
 
 
החומרים שמשתתפים בשיטה זו הם החומרים הפולימריים. חומרים אלו משתתפים באיטום בשיטות רבות והם מקובלים בכל העולם. התכונות שלהם טובות מאוד ויחד עם מחיר סביר יש להם מקום של כבוד בכל השיטות. בשיטת ההתזה משתתפים חומרים אלו, שידועים גם בחומרים ביטומניים, כאשר השיטה הביטומנית בנויה מחומרים שמתקשים לאחר ההתזה או ההתקנה וכך העבודה יעילה במיוחד. דוגמה לחומרים אלו הם פלקסיגום, רפידפלקס ועוד רבים אחרים.
 
 
 
 
עבודת איטום בהתזה - אביב גבהים
 
 

מהן היתרונות של האיטום?

 
 
 
✔️ השיטה פשוטה מאוד - אין צורך בצוות גדול כדי לבצע את כזה, מספיק צוות קטן של אדם או שניים ומכונה מיועדת.
✔️ האיטום שמתקבל במהירות הופך להיות שכבה עבה וקשה במיוחד שנותנת איטום איכותי למשך זמן רב.
✔️ איטום זה מתאים ליישום בכל פני שטח כולל משטחים אנכיים, משטחים משופעים וכמובן גם אופקיים.


 

איטום איכותי עם אחריות - באביב גבהים

 
אנחנו בחברת אביב גבהים מעניקים אחריות מלאה על עבודות איטום. אנו מבטיחים לכלל לקוחותינו עמידות מלאה לאורך זמן של עבודות של אטימה ושמירה על מרחב יבש. תהליך מסוג זה מונע מלחות ורטיבות לחדור לקירות החדר ובכך מונע נזקים חמורים לפנימיות המבנה. איתנו באביב גבהים תוכלו להיות בטוחים שהעבודות שלנו יעניקו לכם מבנה עמיד ונקי מנזקי רטיבות.
 
 
 
וותק וניסיון עבורנו הוא שם המשחק - בעלי המקצוע שאנו מעסיקים הם בעלי וותק וניסיון עשיר בעבודות איטום! המומחים שלנו מתמחים בעבודות בהתזה ולקחו חלק במגוון רחב של עבודות אלה בעבר. הידע והניסיון העשיר שלהם בתחום העניק להם יכולת עבודה אפקטיבית ברמת מקצועיות ייחודית.
 
 
 
 
מעוניינים בשירותי איטום בהתזה? צרו קשר עם אביב גבהים 072-3268065 לפרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת!