איטום בסנפלינג

 
עבודות איטום במבנים שונים הן עניין שכיח מאוד. כל מבנה זקוק לאחד כזה איכותי, על מנת שיוכל להיות מוגן מפני פגעי מזג אוויר, מפני חלחול של מי תהום ומפני נזקים אחרים של רטיבות. חברת אביב גבהים מבצעת עבורכם איטום בסנפלינג בצורה מתקדמת במיוחד ובשיטות הטובות ביותר, על מנת שתוכלו לאטום בקלות גם אזורים שהגישה אליהם קשה.
 
 
איטום בסנפלינג - אביב גבהים
 
 

ביצוע איטום בסנפלינג

 
איטום בסנפלינג הוא עבודה שנעשית במקום גבוה או במקום שהגישה אליו בלתי אפשרית בדרכים רגילות. זה נעשה לרוב כאשר יש צורך באיטום של קירות חיצוניים, גגות בעלי גישה מורכבת ועוד. תהליך זה דורש שילוב של יכולות - הן היכרות מקצועית עם התחום, והן יכולת לעבוד תוך שימוש בציוד סנפלינג.

עבודה זו באמצעות סנפלינג דורשת שימוש בציוד מקצועי על מנת לשמור על בטיחותם של העובדים ועל מנת להגיע בצורה יעילה למקום שאותו רוצים לאטום. הסנפלינג הוא שיטה יעילה במיוחד, של גלישה בחבלים מראש המבנה כלפי מטה, עד למקום הרצוי לעבודה. באמצעות סנפלינג ניתן להגיע גם לאזורים צרים ובלתי נגישים, בזכות מינימום האבזרים הדרושים לגלישה. באמצעות איטום בסגנון הזה, כל חלק מן הבניין יכול להיות אטום בצורה מקצועית ויעילה.
 
___________________________________________________________________________________________
 
 
___________________________________________________________________________________________
 

איטום בסנפלינג עם אביב גבהים

 
חברת אביב גבהים היא חברה אשר מתמחה בביצוע של מגוון עבודות בגובה, ובעיקר בעבודות איטום לסוגיהן, גם במקומות שאליהם קשה להגיע. חברת אביב גבהים שמה לעצמה למטרה להקפיד על איכות גבוהה בכל סוג של עבודה שהיא מבצעת, ובמקביל להעניק שירות מקצועי ואדיב במיוחד לכל לקוח.

העובדים שלנו עוברים השתלמויות על מנת להתמקצע יותר ויותר בתחומים שלהם, ואכן, העובדים של אביב גבהים הם המקצועיים ביותר בתחומם והם גם משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר וכמובן בעלי תו תקן. אם אתם זקוקים לשירות של איטום בסנפלינג, חברת אביב גבהים היא הבחירה הראשונה שלכם, אשר תעניק לכם איטום איכותי ומהיר, תוך הקפדה על עמידה בלוח זמנים ועם ייעוץ מקצועי איכותי.
 
 

כל כמה זמן צריך לבצע איטום מחדש?

 
למרות שפעולת זו על ידי סנפלינג נראית מפחידה וכדאי לבצע אותה מספר מועט של פעמים לא כך הדבר כדי לשמור על איכות הבניין ואטימות מוחלטת מפני רטיבות. אמנם עבודות איטום גגות במרכז, או כל תהליך כזה או אחר, יכולות לספק עמידות לאורך שנים רבות אך לאחר מכן יש צורך לבצע איטום מחודש כשבדרך כלל כל כמה שנים הפעולה יכולה להיות מספקת. הוא חייב להתבצע על הצד המקצועי ביותר ללא פספוס של מטר רבוע אחד שיכול לפגוע בבידוד התרמי וליצור נזק רטיבות שתיקונו יעלה יותר.
 
 

איך מתבצע האיטום בפועל?

 
האיטום בסנפלינג מתבצע על ידי מריחה של חומרים כמו למשל חומרי אקריליים אך יכול להתבצע גם בהתזה בהתאם לצורך. עבודה מסוג זה יעילה במיוחד ומתאימה לאזור המאונך בו קבלן האיטום מבצע את עבודתו, הפעולה מתבצע במהירות ולמעשה למרות הסיכון שנראה לעוברי אורח אין כל סכנה כיוון שמדובר במקצוענים שמנוסים בתחום כבר שנים רבות, וזוהי הדרך המהירה והנכונה ביותר לאטום שטח כה גדול.
 
 
צריכים לבצע איטום בסנפלינג? בואו ליהנות מן המומחיות והמקצועיות של אביב גבהים! אז חייגו עכשיו לאביב