איטום גגות בכפר סבא והסביבה

 
רטיבות היא מצב שפוגע בצורה לא מבוטלת באיכות החיים בתוך המבנה ולמעשה יכולה לשבש בצורה מהותית את שגרת החיים הבסיסית ביותר באותו מבנה. רטיבות יכולה לגרום לנזקים אסתטיים בקירות ובתקרה של המבנה, היא יכולה להוביל לנזקים ברכוש ובמצבים קיצוניים גם להוביל לסיכונים בטיחותיים בעקבות חדירה של מים לתשתיות החשמל או היווצרות של עובש וטחב. בכל מקרה, בכדי למנוע את הרטיבות עלינו לאטום את גג המבנה בצורה מלאה ויסודית. חשוב להבין כיצד התהליך הזה מתבצע ועל מה צריך להקפיד בביצוע היסודי של תהליך זה.
 
עבודות איטום בכפר סבא והסביבה
 
 
 
 
 

איך מבצעים את האיטום ועל מה יש להקפיד?

 
 
 
 
איטום גגות הוא תהליך בעל מספר שלבים, שלכל אחד מהם חשיבות ביצירת שכבת האיטום המלאה והאיכותית של המבנה בסופו של דבר. השלב הראשון הוא ההכנה, שבה חושפים את שכבת האיטום הקיימת במידה וישנו ריצוף או סיוד מעליה ומנקים היטב את הגג בכדי לאפשר את הנחת שכבת האיטום. לאחר מכן משתמשים בחומר האיטום הנבחר ולאחר ההתקשות ויצירת שכבת האיטום, מבצעים סיוד של הגג או שמניחים מחדש את הריצוף או הרעפים הקיימים על הגג.
 
 

על מה צריך להקפיד בתהליך?

 
יש כמה וכמה פרמטרים מקצועיים שמבטיחים את האיטום האיכותי של הגג בסופו של התהליך, וחשוב להקפיד על כל אחד ואחד מהם. מעבר לביצוע הנכון של השלבים השונים כפי שפירטנו אותם, חשוב מאוד גם לבחור בחומר האיטום המתאים ביותר לאותו המבנה, כאשר הבחירה הבסיסית כיום היא ביריעות ביטומניות, אך בהחלט ניתן גם לעשות שימוש בחומרים פולימריים או בזפת על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. בכל מקרה, חשוב גם לזכור שאיטום הגג הוא לא מלאכת האיטום היחידה שנחוצה במבנה ויש צורך גם באיטום קירות, חלונות ומרכיבים אחרים במבנה בכדי למנוע רטיבות באופן מלא.
 
 

אביב גבהים – לביצוע כל עבודת איטום באופן מקצועי

 
חברת אביב גבהים היא חברה שמבצעת את כל עבודת האיטום, מאיטום גגות ועד איטום קירות, בצורה המקצועית ביותר ובהתאם לצרכים של כל לקוח. אנחנו עובדים בכל אזור השרון והמרכז וכך, אם אתם זקוקים לאיטום גג בכפר סבא – הגעתם למקום הנכון.
 
___________________________________________________________________________________________
 
___________________________________________________________________________________________