איטום גגות במרכז

 
 
 
 
יש לך סימני נזילה על הקירות? רטיבות? הגיע הזמן לבצע איטום גגות!
בעיות של רטיבות בקירות ובתקרות הן נפוצות מאוד בישראל וניתן לפגוש בהן בעיצומו של כל חורף, בכל שנה מחדש. המקורות לרטיבות זו הם רבים ומגוונים ויכולים לנבוע מפיצוץ בצינור שעובר בקיר במקרים הנדירים יותר, או פשוט מאיטום לא מספיק מקצועי ואיכותי של אחד הקירות או של גג הבניין.

הבעיה מתחילה לבוא לידי ביטוי ברטיבות קלה או בקילוף קטן של הקיר, אם היא לא תטופל ביעילות ובזמן, היא עלולה להתפתח בעיה גדולה הרבה יותר. הרטיבות יכולה להתפשט ולגרור הופעה של עובש וטחב שעלולים ממש לסכן את הבריאות, הכתם על הקיר או התקרה יהפוך למפגע אסתטי שיצריך צביעה מחדש של הקיר וכמובן – הרטיבות הקלה יכולה להפוך לדליפה. דליפה ממשית של מים מהתקרה או מהקיר יכולה לגרום לנזקים ניכרים של רכוש ובייחוד של ריהוט וכן לסכן את כל תושבי הבניין בקצר חשמלי.
 
 
איטום גגות במרכז
 
 

מה עושים במקרה של רטיבות בתקרה?

 
 
 

יוצרים קשר עם איש מקצוע

 
השלב הראשון בכל מקרה בו גיליתם רטיבות כלשהי, כתם בתקרה או קילוף באחד הקירות של הבית שלכם, הוא להתקשר בהקדם האפשרי לאיש מקצוע העוסק בעבודות איטום של מבנים. אמנם יהיו כאלו שיגידו לכם שאתם יכולים פשוט לנקות את המקום עם אקונומיקה או לנסות להשתמש עצמאית בחומרי איטום, אולם הניסיון מלמד שלרוב ניסיונות כאלו נגמרים ביצירת נזקים גדולים הרבה יותר ביחס לנזק הראשוני. בנוסף, חשוב להדגיש כי כל עיכוב בפנייה לאיש המקצוע, מעלה את הסיכוי שהבעיה תחמיר.
 

איתור מקור הנזילה

 
איש המקצוע שיגיע לביתכם יתחיל באיתור מקור הנזילה. שלב זה בעבודה הוא הכרחי ואיננו כה פשוט כפי שהוא נשמע. לעתים הרטיבות על הקיר או התקרה תבוא לידי ביטוי לאו דווקא באותו המקום ממנו דולפים מים. האיתור הראשוני דורש בדרך כלל גם סיור על הגג או בחינה של הקירות החיצוניים של הבניין כולו. לפעמים הגישה למקומות אלו מוגבלת וההגעה אליהם לצורך איתור הבעיה דורשת גם היא מקצועיות ומיומנות גבוהה.
 

שיטות האיטום

 
השלב הבא, לאחר שאותר מקור הנזילה, הוא כמובן לגשת לאיטום עצמו. עבודות איטום יכולות להתבצע עם מגוון חומרים, חלקם מקומיים ונקודתיים וחלקם פתרונות נרחבים יותר. כמו לדוגמה זיפות של הגג כולו בזפת או שימוש ביריעות ביטומניות לאיטום מחדש של גג המבנה. חשוב שהעבודה תתבצע רק על ידי מומחים לדבר, משום שקריטי להתאים בצורה נכונה בין החומרים החדשים לבין סוג הגג או הקיר שרוצים לאטום וכן צורת העבודה הישנה של המשטח. בסיום העבודה, איש המקצוע יבצע בדיקה מקצועית בכדי לוודא שאכן הפעולה הצליחה ולא צפויות נזילות נוספות מאותו המקור או ממקורות נוספים.
 

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר - פנו לאביב גבהים

 
בכל הנוגע לעבודות איטום גגות, חצי עבודה או עבודה לא מקצועית ולא אפקטיבית גורמים יותר נזק מאשר תועלת, כך שבעיית רטיבות קלה יכולה להפוך לדליפה חמורה. אל תתפשרו - אנחנו באביב גבהים נשמח לתת לכם שירות אמין ואיכותי של איטום גגות וקירות חיצוניים באזור המרכז. יש לנו את האמצעים להגיע לכל גג ולכל קיר, גם אם הם גבוהים במיוחד וגם אם מדובר בגגות רעפים, בצורה בטיחותית, מקצועית ויעילה שלא תמצאו בשום מקום אחר.

 
להצעת מחיר משתלמת התקשרו:
 
איטום גגות במרכז