איטום גגות בפתח תקווה

 

ראשית, נבין את תפקידו החשוב של האיטום

 
איטום הוא אחת מאותן מלאכות, שאת החשיבות שלהן אנחנו יכולים להבין במלואן רק כאשר אנחנו נפגעים כתוצאה מאיטום לא איכותי. מהסיבה הזאת בדיוק אנחנו מפצירים בכם לתת דעתכם לאיטום של גג הבית שלכם לפני שאתם נפגעים כתוצאה מרטיבות שחודרת לקירות ולתקרה של הבית שלכם, ולפנות כבר עכשיו לשירות מקצועי של איטום גגות במרכז – שיבצע את עבודת האיטום בגג שלכם, ויבטיח לכם שגם כשמזג האוויר בחוץ סוער, בתוך הבית יבש ונעים ואין .חדירה של מים שיכולה להוביל לנזקים ולפגיעה באיכות החיים שלכם
 
 

על שיטות האיטום השונות, וחשיבות הביצוע האיכותי

 
  • שיטות האיטום השונות – יש כמה וכמה שיטות שבאמצעותן אוטמים גג, וצריך להבין גם שלא כל שיטה מתאימה בהכרח לכל גג. יריעות ביטומניות נחשבות לחומר האיטום היעיל ביותר ולבחירה הסטנדרטית כשאנחנו רוצים לאטום גג חדש, משום שהן קלות ליישום מצד אחד, ועמידות ואטומות לאורך זמן רב מאידך. עם זאת, ישנם גם גגות בהם לא ניתן להתקין את היריעות האלה, ויש צורך בשיטת איטום אחרת, באיטום חדש או בביצוע תיקונים – זפת, חומרים פולימריים ואפשרויות נוספות. חשוב מאוד, אם כן, לבחור בשיטת האיטום הנכונה עבור כל גג.
  • חשיבות הביצוע האיכותי – רק כאשר עבודת איטום הגג מתבצעת בצורה האיכותית והמקצועית ביותר, מקצה לקצה, אפשר להיות בטוחים בכך שלא תחדור רטיבות לגג הבית. התהליך הזה הוא מקיף, והוא כולל גם את כל מה שסובב את יישום שכבת האיטום עצמה – החל בניקוי יסודי של הגג ועד הסיוד של הגג לאחר ביצוע האיטום. כך, מבטיחים את העמידות של עבודת האיטום לאורך זמן, וחשוב לזכור שחברת איטום איכותית היא כזו שצריך לפנות אליה רק פעם בהרבה מאוד זמן.
 

מחפשים חברת איטום בפתח תקווה? פנו למקצוענים של אביב גבהים!

 
חברות איטום בפתח תקווה ואזור המרכז ככלל, יש לא מעט. לכן, אתם צריכים לפנות רק לחברה שמעניקה את השירות המקצועי ביותר, שמבטיח לכם איטום איכותי ומקצועי שייתן לכם ראש שקט מהגג שלכם לאורך שנים רבות – וזה בדיוק השירות של אביב גבהים.