איטום גג רעפים

 
החורף הגיע. גשם, ריח של דשא רטוב. ילדים משחקים בשלוליות. אך חלק מהשלוליות נמצאות אצלך בבית. אם יש לך בית פרטי עם גג רעפים ואתה חווה רטיבות מהתקרה, מסתמן כי עליך לבצע איטום גג רעפים. רטיבות הנכנסת מכיוון הגג, עשויה להיות מסוכנת לא רק לגג, אלא גם לתקרה שעלולה להתמוטט במידה והרטיבות מאסיבית, לרהיטי הבית וכן למערכת החשמל, מה שעשוי חלילה לפגוע באחד מדיירי הבית. על כן - יש לפעול במהרה. אתה מתלבט רבות בין איש מקצוע פרטי לחברה? אביב גבהים זו בתשובה בשבילך!
 
 

האיטום שיציל את הבית

 
איטום גג רעפים היא משימה לא פשוטה שלא כל אחד יכול לעמוד בה. חלק מקבלני האיטום שיגיעו אליכם ינסו לחתור כמה שיותר מהר להצעת המחיר ולטפל בגג שלכם אפילו בלי שהבנתם מדוע האיטום כל כך חשוב, כיצד הדבר יתבצע ומדוע נבחרה דווקא דרך הפעולה שמיושמת. אצלנו באביב גבהים חוויית השירות שתקבלו תהיה לגמרי שונה. אצלנו פועלים המקצוענים הכי ישרים וטובים שיש בשוק ואתם תקבלו הסבר מקיף מה גודל הבעיה שיש לכם בגג, מדוע היא נוצרת, מה הסכנות של גג רעפים שאינו אטום כראוי וכיצד נגיע לפתרון הטוב ביותר.
 
 
גגות רעפים
 
 

איטום איכותי לאורך שנים

 
אצלנו באביב גבהים אתם מקבלים שקט נפשי לשנים ארוכות שבהן הגג לא יטריד אתכם וזה לא משנה עד כמה החורפים הבאים יהיו קשים. אף אחד לא אוהב לשלם לבעל מקצוע ולגלות אחרי שנה שהעבודה שהוא ביצע הייתה לקויה. זו הסיבה מדוע אנו באביב גבהים נהיה שם לצדכם בכל עת, גם כשצריך לתקן וגם כשצריך לתחזק, נעניק לכם אחריות על כל פעולה שאנו מבצעים והכול כדי שתהיו רגועים ותדעו שכשאתם בוחרים בנו, אתם נכנסים למשפחה חמה ואוהבת שאכפת לה מכל לקוח ולקוח.
 
 
איטום גג רעפים
 
 

מדוע לבחור באביב גבהים?

 
כי העובדים שלנו הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, המכירים היטב כל סוגי הגגות ויודעים כיצד לבצע איטום גג רעפים התואם לגג. כמו כן, יש לבצע איטום הן שיתאים לסוג הגג והן לסוג הרטיבות, וכמובן, לדאוג כי האיטום מבוצע במועד הראוי. כך, יש מקרים בהם יהיה מומלץ "לגרור" מעט הרטיבות עד לחודשי הקיץ, אז תתייבש וניתן יהיה לבצע האיטום באופן יעיל יותר. לעומת זאת, קיימים מקרים בהם עדיף יהיה לבצע את האיטום כבר במועד בו יגיעו אליך אנשינו.
 
אביב גבהים - השירות הטוב ביותר במחיר הנוח ביותר. אתם מוזמנים להתקשר כדי לקבוע עמנו פגישת ייעוץ ללא התחייבות במגוון נושאים ובעיות לרבות איטום גג רעפים.