איטום מרפסת

 
 
 
איטום מרפסת קטנות גדולות
 
השלמת איטום במרפסת
 
כיום, כמעט שאין בניין ללא מרפסת. קטנה, גדולה, מרובעת, עגולה, פתוחה, סגורה. עם כל ההנאה שיש למרפסת הבית, יש להקפיד ולשמור עליה, הן מבחינת ניקיון, הן מבחינת עיצוב, והן מבחינת תחזוקה. התחזוקה של המרפסת באה לידי ביטוי, בין השאר, גם על ידי האיטום שלה. ישנן מספר דרכים לבצע איטום מרפסת, נושא עליו נרחיב בהמשך.

שיטות לביצוע איטום מרפסת

  1. השיטה הראשונה היא פירוק הריצוף, איטום, ואז ריצוף מחדש. שיטה זו מבצעת איטום של "שורש" המרפסת, מה שמבטיח איטום יעיל ואיכותי. אם אתם מעדיפים שיטה זו, מומלץ לבצע אותה טרם המעבר לבית, או אף בעת בנייתו. שיטה זו מבטיחה לכם מרפסת אטומה מפני רטיבות למשך מספר רב של שנים.
  2. השיטה השניה היא איטום על גבי הריצוף הקיים, מה שיוביל לעבודה פחותה יותר וכמובן - פחות בלאגן ולכלוך. טרם בחירת שיטת איטום זו, יש לוודא מול קבלן הבניין או תוכניות הבנייה כי המרפסת יכולה להחזיק משקל נוסף זה.
  3. שיטה שלישית היא איטום של המרצפות, כשבשיטה הזו פותחים חריצים במרצפות וממלאים אותן בחומר איטום.
איטום מרפסות דורש עבודה יעילה ומקצועית, על מנת לוודא כי האיטום יחזיק לאורך זמן. יש לזכור כי מרפסת שלא עברה איטום, עשויה להוביל לחדירה של מים ורטיבות לתוך הבית, מה שעשוי להוביל לכך שעם הזמן, בלטות הבית לא יהיו יציבות בשל הרטיבות שמתחתן, מה שיוביל לצורך בשיפוץ, וכן מים עשויים לחדור לבית דרך המרפסת, מה שעשוי להוביל להצפות. כמו כן, איטום מרפסת, בניגוד לאיטום של גג הבית, הינה פעולה מלכלכת ביותר. אי לכך, יש לזכור לבצעה בזמן הראוי לכך.

איטום מרפסות עם אביב גבהים

אם אתם מתלבטים לגבי החברה שתעניק לכם האיטום הטוב והמקצועי ביותר - אביב גבהים היא החברה עבורכם. לאביב גבהים התמחות ארוכת שנים בכל עולם האיטום (מעל 20 שנה), לרבות בתחום של איטום מרפסת. העובדים שלנו הינם אנשי מקצוע מהדרגה הראשונה. בנוסף, אנו עובדים עם רישיון, וכן החומרים עמם אנו משתמשים הינם חומרי איטום יעילים ביותר, בעלי תו תקן ישראלי, על כן, אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם מקבלים את השירות הטוב והאיכותי ביותר לביתכם!
לקבלת פרטים נוספים בקרו בדף הבית שלנו.