איטום קירות

 

מהו איטום קירות ומה יש לדעת עליו?

 
איטום קירות היא מסוג העבודות החשובות ביותר שיש לספק לכל מבנה חדש או מבנה ישן שרמת איכות האיטום שלו ירודה ויכולה לגרום לנזקים במבנה. חברת אביב גבהים מספקת שירותים אלו למבנים חדשים, בתים פרטיים, בנייני משרדים, בנייני מגורים או מבנים ישנים. עם זאת, במקרים רבים הקירות שאותם צריך לאטום דורשים גישה חיצונית, וכאשר מדובר בקומות גבוהות, יש בעיה טכנית בביצוע העבודה באמצעים סטנדרטיים של קבלנים בעבודה זו. במצב כזה, יש צורך בעבודה בגובה, שתגיע לקירות חיצוניים ופנימיים בצורה היעילה ביותר גם כאשר הם נמצאים בגובה רב. במקרים רבים יש צורך בציוד עבודה בגובה מקצועי ומתאים לביצוע משימה שכזו, כמו לדוגמה ציוד סנפלינג – ובכל הנוגע לשילוב בין עבודה בגובה לבין עבודת איטום, הגעתם למקום הנכון.
 
עבודת איטום קירות
 
 
חברת אביב גבהים מתמחה באספקת כל שירותי האיטום ועבודות הגובה ובפרט בעבודות של איטום קירות וגגות. אביב גבהים זו חברה מקצועית בניהולו של אביב שושן, כאשר אנשי החברה הם בעלי ניסיון בתחום מעל לשני עשורים. אנו מבטיחים ללקוחותינו עבודות איטום איכותיות ועמידות לאורך זמן. עבודה מקצועית - רק עם אביב גבהים.

 

העקרונות שאתם צריכים להכיר בנוגע לאיטום קירות בגובה

 


מומחיות ללא פשרות –

אנחנו בחברת אביב גבהים מתמחים בשירותי עבודות בגובה. אנו משתמשים בציוד מתקדם על מנת לבצע עבודות אלו גם לבניינים גבוהים או גורדי שחקים. אנו מעסיקים עובדים מקצועיים בעלי הסמכה וניסיון בכל סוגי עבודות האיטום, לרבות קירות חיצוניים, על מנת להעניק ללקוחותינו תוצאות עבודה מעולות לאורך זמן. תוכלו להתייעץ איתנו בכל שלב גם לאחר סיום העבודה ולקבל מענה ישיר של בעל מקצוע בכיר.

שמירה על בטיחות בעבודה -

אחד מעקרונותיה החשובים ביותר של חברתנו אביב גבהים הוא שמירה על בטיחות מרבית בעבודה. אנו מקפידים על בקרה ופיקוח בכל שלבי העבודה תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר, מזעור נזקים ומניעת סכנות אפשריות בזמן העבודה. רמת בטיחות גבוהה תורמת לאפקטיביות ויעילות בזמן עבודות איטום קיר ומשפיעה על מקצועיות העבודה.

ביצוע איטום מקצועי ויעיל –

כמובן שאי אפשר להפריד את העבודה בגובה, שדורשת מומחיות בפני עצמה, מעבודת האיטום שהיא הסיבה שבגללה פונים אלינו בפועל. אנחנו מתמחים בביצוע מקצועי על הצד הטוב ביותר, עם החומרים המתאימים ביותר לעבודה איכותית של קירות, בכדי להבטיח שקירות הבית או מקום העבודה שלכם אכן יהיו ערוכים לרטיבות ולחורף, ולא יגרמו לשיבוש באיכות החיים היום יומית שלכם.

אחריות על עבודת האיטום –

מאחר שחברת אביב גבהים מתמחה בשירותים מסוג זה מכל הסוגים, אנו מקפידים על שירות מקצועי ואיכותי, כאשר חשוב לנו לתת אחריות על תוצאות העבודה שלנו. תוכלו להתייעץ איתנו בכל שלב גם לאחר סיום העבודה. מעוניינים בפרטים נוספים על עבודות איטום קירות? צרו עימנו קשר כבר עכשיו ותאמו פגישת ייעוץ ראשונית.
 
 
איטום קירות בבניה
 
 
איטום קירות אצל אביב גבהים - 072-3268065
 
 
אנחנו באביב גבהים מעניקים שירות מקצועי לכל לקוחותינו, הוותק והניסיון שלנו העניקו לנו ידע מגוון ועשיר שתורם ליעילות העבודה ועמידות לאורך זמן של עבודות האיטום. חברתנו מקפידה על עמידה בזמני עבודה ותכנון מקדים הכולל הערכת זמן עבודה משוער ופירוט שלבי עבודה ללקוח.