איטום קירות חיצוניים

 
איטום קירות איכותי
 
איטום קירות חוץ
 
אנו בחברת אביב גבהים מתמחים בעבודות איטום ועבודות בגובה, חברתנו מספקת גם שירותי איטום קירות חיצוניים למבנים שונים ובנייני מגורים. שירות זה מתאים לבניינים חדשים שנבנו ועדיין לא נמצאים בשימוש או לבניינים ישנים שאיכות האיטום שלהם ירודה. כשלים ברמת איטום קירות חיצוניים יכולים לגרום נזקים חמורים למבנה הבניין ולכן יש להקפיד על רמת איטום מקצועית.

ביצוע עבודות איטום קירות חיצוניים

עבודות איטום קירות חיצוניים נדרשות לכל סוגי המבנים הקיימים. מבנה ללא איטום קירות ראוי חשוף לנזקים שונים, שיכולים להפוך לחמורים במקרים של הזנחה ולהגיע עד רמת פגיעה בשלד. אנחנו בחברת אביב גבהים מתמחים בעבודות אלה ובהתאמה לכל סוגי הקירות והמבנים הקיימים.

איטום מבנים חדשים

אנחנו גם מעניקים שירותי עבודות למבנים חדשים. שירותי איטום קירות שלנו מותאמים לכל סוגי המבנים : בנייני משרדים, בנייני מגורים, בתים פרטיים, מבנים ציבוריים, מבני תעשייה ועוד. תוכלו להתייעץ עם בעלי המקצוע המנוסים שלנו ולקבל מידע מקצועי מלא על סוגי עבודות איטום קירות למבנים חדשים. התקשרו כבר עכשיו למספר המופיע באתר וקבלו מענה ישיר של בעל מקצוע.
 
מבנים ישנים
לעיתים רבות גם מבנים ישנים זקוקים לעבודות איטום קירות חיצוניים של אביב גבהים. רמת איטום הקירות של מבנים ישנים רבים נשחקת עקב מזג האוויר וסוג האקלים בארץ ישראל הכולל רמות גבוהות של לחות, חום ויובש באזורים רבים. לכן חשוב מאוד לטפל באיכות האיטום של מבנים על מנת להבטיח את רמת ההגנה והבטיחות המירבית התורמת לעמידות המבנה לאורך זמן.
 
עבודה מקצועית
אנחנו בחברת אביב גבהים מבטיחים ללקוחותינו עבודה מקצועית ורמת תודעת שירות גבוהה ואיכותית. אנו מקפידים על שימוש בחומרי איטום ובידוד מעולים בעלי תו תקן ישראלי המעניקים אחריות לעמידות העבודה. בנוסף לכך לקוחותינו נהנים מיעילות בעבודה, עמידה בזמנים, שקיפות ושיתוף הלקוח בשלבי העבודה השונים. איתנו באביב גבהים תהנו מתוצאות עמידות לאורך זמן של עבודות איטום קירות חיצוניים לכל סוגי המבנים.
רוצים לדעת עוד על עבודות איטום קירות חיצוניים? התקשרו כבר עכשיו למספר המופיע באתר וקבלו מענה ישיר של בעל מקצוע!
קרא עוד: איטום קירות
קרא עוד: איטום מקלטים