איטום קירות חיצוניים

 
חברת אביב גבהים מתמחים בעבודות איטום ועבודות בגובה, חברתנו מספקת שירותי איטום קירות חיצוניים למבנים שונים ובנייני מגורים. שירות זה מתאים לבניינים חדשים שנבנו ועדיין לא נמצאים בשימוש או לבניינים ישנים שאיכות האטימה שלהם ירודה. כשלים ברמת עבודה זאת יכולים לגרום נזקים חמורים למבנה הבניין ולכן חשוב להקפיד על עבודת איטום מקצועית.
 
 
איטום קירות איכותי - אביב גבהים
 

ביצוע עבודות איטום קירות חיצוניים

 
עבודות אלו נדרשות לכל סוגי המבנים הקיימים. מבנה ללא איטום קירות ראוי חשוף לנזקים שונים, שיכולים להפוך לחמורים במקרים של הזנחה ולהגיע עד רמת פגיעה בשלד. אנחנו בחברת אביב גבהים מתמחים בעבודות אלה ובהתאמה לכל סוגי הקירות והמבנים הקיימים.
 
 

משמעותי לשלד הבניין

 
איטום היא אחת הפעולות החשובות ביותר שיש. מוכר בעיקר בגגות אך למעשה כל אזור שבא במגע עם תנאי מזג האוויר החיצוניים חייב להיות אטום כדי להתמודד עם נזקי רטיבות ולא רק מגשמים אלא גם מהלחות. גם הקירות החיצוניים חייבים להיות אטומים ולא כמו קיר פנימי שנמצא בתנאים פנימיים למשך כל חייו, הקיר החיצוני הוא זה שצריך להגן עלינו ולתת לנו תחושה בטוחה בבית. הקירות החיצוניים חייבים להיות חזקים במיוחד ופגיעה בהם תפגע בשלד הבית.
 
 

קירות עמידים בעיקר במדינת ישראל

 
אנחנו באביב גבהים מבצעים עבודות איטום כוללות ויסודיות למגוון לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי וגם בקירות חיצוניים היא משימה שאנחנו עושים כבר שנים רבות. במדינת ישראל שורר אקלים בעייתי מאוד לשלד הבניין ולכן יש צורך לבצע איטום איכותי ועמיד. רמת הלחות במדינת ישראל גבוהה מאוד מה שיכול לפגוע בשלד הבניין לאורך זמן ולא סתם ניתן לראות כיצד מבנים ישנים מאוד אחרי כמה שנים ארוכות כבר אינם שמישים ולמעשה מהווים סכנת נפשות. עבודה זו מאפשרת גם בידוד תרמי מעולה ולא מיועדת רק למניעת רטיבות.
 
 

איך מתבצע איטום הקירות?

 
האיטום מתבצע על ידי חומרים ביטומניים ואקריליים איכותיים מאוד ויש מגוון שיטות אפשריות. ניתן לבצע מריחה של חומרים המיוחדים לכך או לבצע איטום בהתזה והכול כדי לתת לקיר את העבודה שהוא צריך ביחס לפני השטח. חומרים אלו חייבים להיות מיושמים על בטון ולא על חיפוי כלשהו ולכן יש צורך לבצע אותם בשלבים מוקדמים. אין זה אומר שאי אפשר להתקין חיפוי עליהם, ניתן להתקין כל חיפוי שרוצים אך העיגון שלו חייב להיות מכני. עבודה זו בקירות אינה מאפשרת התקנת חרסינה או קרמיקה.

 

מה חשוב לוודא לפני ביצוע האיטום?

 
אנחנו באביב גבהים מבצעים את העבודה הכי יסודית שיש. לפני שאוטמים קירות חיצוניים חשוב לוודא שהקיר שלם ומוכן לקליטה של שכבת האיטום. יש לאטום את כל הסדקים הקיימים, אפילו הקטנים ביותר, כדי שהקיר יהיה מושלם והעבודה תהיה איכותית ועמידה לאורך שנים. הקיר חייב להיות נקי מכל לכלוך ולכל אלו אנחנו באביב גבהים דואגים כדי שכל לקוח יקבל את הכי טוב שיש.
 
 

איטום קירות למבנים חדשים

 
אביב גבהים מעניקים שירותי איטום למבנים חדשים. שירותי איטום הקירות שלנו מותאמים לכל סוגי המבנים : בנייני משרדים, בנייני מגורים, בתים פרטיים, מבנים ציבוריים, מבני תעשייה ועוד. תוכלו להתייעץ עם בעלי המקצוע המנוסים שלנו ולקבל מידע מקצועי מלא על סוגי עבודות אלו בקירות למבנים חדשים.
 
איטום קירות חוץ - אביב גבהים
 
 

איטום קירות למבנים ישנים

 
 
לעיתים רבות גם מבנים ישנים זקוקים לעבודות אלו בקירות חיצוניים של אביב גבהים. רמת איטום הקירות של מבנים ישנים רבים נשחקת עקב מזג האוויר וסוג האקלים בארץ ישראל הכולל רמות גבוהות של לחות, חום ויובש באזורים רבים. לכן חשוב מאוד לטפל באיכות העבודה של מבנים על מנת להבטיח את רמת ההגנה והבטיחות המירבית התורמת לעמידות המבנה לאורך זמן.

 
 

למה לבחור באביב גבהים?

 
 
אנחנו בחברת אביב גבהים מבטיחים ללקוחותינו עבודה מקצועית ורמת תודעת שירות גבוהה ואיכותית. אנו מקפידים על שימוש בחומרי איטום ובידוד מעולים בעלי תו תקן ישראלי המעניקים אחריות לעמידות העבודה. בנוסף לכך לקוחותינו נהנים מיעילות בעבודה, עמידה בזמנים, שקיפות ושיתוף הלקוח בשלבי העבודה השונים. איתנו באביב גבהים תהנו מתוצאות עמידות לאורך זמן של עבודות בקירות חיצוניים לכל סוגי המבנים.

 
זקוקים לשירות איטום קירות חיצוניים? התקשרו היום וקבלו מענה ישיר!