בטיחות וגיהות בעבודה

 

בטיחות בעבודה בגובה

 
 
בטיחות וגיהות בעבודה וברמת התעסוקה הוא תחום נרחב הכולל שמירה על בריאותו הכללית של העובד והימנעות מנזקים וסכנות שונות שעלולות להיגרם לעובד בזמן העבודה. אנחנו באביב גבהים שומרים על כל תקנות הבטיחות החשובות בכפוף לחוקי משרד העבודה בשיתוף תקנות משרד הבריאות וקופות החולים. אנחנו באביב גבהים מקפידים על רמת בטיחות גבוהה הכוללת היערכות מלאה לסכנות ומניעת כל הנזקים האפשריים מראש על מנת להבטיח ביטחון מלא לעובד ולשאר האנשים בסביבת העבודה.
 
 
 
 
בטיחות וגיהות בעבודה
 
 
 
 

בקרה ופיקוח

 
חלק נרחב מתחום בטיחות וגיהות בעבודה הוא הבקרה והפיקוח על עבודת האיטום במספר מישורים. קיים פיקוח מוקפד על חומרי הגלם והחומרים הכימיים שיכולים להוות סכנה בזמן שימוש, מישור נוסף הוא הבקרה והפיקוח על אופי העבודה בגובה, אישור המצב הנפשי של העובדים, מצב בריאות פיזי תקין ועוד. המטרה של בקרה ופיקוח הוא צמצום כל הנזקים האפשריים בזמן העבודה.
 

אביב גבהים - עבודות בגובה במקצועיות ובטיחות

 
 

הערכות מצב

 
מזעור נזקים יכול להתקיים על ידי בקרה ופיקוח מראש על העובדים, על אופי העבודה והציוד וגם באמצעות הערכות מצב החוזות נזקים וסכנות בתהליך עבודה. אנחנו באביב גבהים מקפידים על בטיחות וגיהות בעבודה באמצעות הערכות מצב מקצועיות של מפקחים בכירים בתחום על מנת לשמור על רמת הבטיחות הגבוהה ביותר בזמן העבודה.
 
 

ציוד עבודה מתקדם

 
אנחנו באביב גבהים מקפידים על שימוש בציוד עבודה מתקדם הנחשב חלק בלתי מבוטל מתחום בטיחות וגיהות בעבודה. ציוד עבודה חדיש ומתקדם ברמת איכות יצרן גבוהה תורמת לשמירה מלאה על בטיחותו של העובד ועל יעילות העבודה. שימוש בציוד בטיחות מתקדם תורם להגנה פיזית ולתחושת הביטחון של העובדים והחשוב ביותר - תורם למניעת נזקים אפשריים. אנחנו באביב גבהים שומרים על כל תקנות בטיחות וגיהות בעבודה. אביב גבהים - עבודות בגובה במקצועיות ובטיחות.
 
 
 
חברת אביב גבהים דוגלת באחריות ובטיחיות מלאה לעובדים ולסובבים - מוזמנים להתקשר אלינו ונענה על כל שאלה
072-3268065