עבודות איטום

 

איטום איכותי הוא הכרחי עבור סביבת מחייה איכותית

 
בסביבת המחייה היום יומית שלנו, בין אם מדובר בבית שלנו ובין אם מדובר במקום עבודה כזה או אחר, הרבה מאוד פרמטרים משפיעים על איכות החיים שלנו. כשאנחנו מנסים להבין מה בדיוק מרכיב את סביבת המחייה האיכותית שלנו, אנחנו חושבים על מרכיבים כמו טכנולוגיה, עיצוב, חדשנות ועוד. עם זאת, ישנם מרכיבים בסיסיים הרבה יותר שההשפעה שלהם על איכות החיים שלנו היא לא פחות גדולה ואולי אף נרחבת יותר מכל דבר אחר, הדוגמה המובהקת ביותר לכך היא איטום.

בכדי להבין עד כמה איטום איכותי הוא הכרחי עבור סביבת מחייה איכותית, צריך בדרך כלל לחוות מצב שבו הוא אינו איכותי במידה טובה. במצב כזה אנחנו מבינים בדיוק מה ההשלכות של גג או של קירות לא אטומים יכול להיות, כאשר אנחנו צריכים להתמודד עם רטיבות ועם נזקים שונים במבנה או למשל עם איטום חדרים רטובים לא תקין המשפיעים על אורח חיינו. מצבים אלה גורמים לפגיעה קשה ובסיסית באיכות החיים ובסביבת המחייה שלנו ואנחנו צריכים לדעת כיצד להתמודד איתם היטב, פירוש הדבר הוא כיצד למנוע אותם. לכן, יש צורך בשירותים מקצועיים שונים של עבודות איטום, שמבטיחים כי סביבת המחייה שלנו תהיה חופשית מכל רטיבות. כעת, נבין אילו שירותים אפשריים בהקשר זה ונבין מדוע כדאי לפנות לשירות של אביב גבהים עבור כל עבודות האיטום.
 
 

מהן עבודות האיטום שיכולות להיות נחוצות לכם?

 
 
 
 
איטום גגות
 

איטום גגות

 
 
 
 
 
איטום קירות
 

איטום קירות

 
 
 
 
 
איטום בהתזה
 

איטום בהתזה

 
 
 
 
 
איטום בהזרקה
 

איטום בהזרקה

 
 
 
 
 
איטום מאגרי מים
 

איטום מאגרי מים

 
 
 
 
 
איטום בסנפלינג
 

איטום בסנפלינג

 
 
 
 
 
עבודות בגובה
 

עבודות בגובה

 
 
 
 
 
איטום מרפסת
 

איטום מרפסת

 
 
 
 
 
איטום בריכות שחיה
 

איטום בריכות שחיה

 
 
 
 
 
איטום חלונות
 

איטום חלונות

 
 
 
 
 
 
  • איטום גגות

    אחת מהעבודות השכיחות והנחוצות ביותר, ומדובר למעשה באיטום מלא של גגות בניינים. הדבר נחוץ הן בתהליך התכנון והבנייה של הבניין והן באופן תקופתי, ורק גג אטום לחלוטין ימנע חדירה של רטיבות גם בחודשי החורף ולאורך זמן. הגג הוא המרחב החשוב ביותר מבחינת עבודות האיטום הנחוצות בכל מבנה, כאשר הוא מהווה נקודת תורפה משמעותית ביותר. יש להתאים לכל גג חדש את העבודה הרלוונטית ביותר עבורו, שימנע חדירה של מים לתשתיות המבנה ושיבטיח ניקוז נכון של מים למרזבים. יש גם להקפיד על חידוש האיטום הזה באופן תקופתי בכדי להבטיח שהמבנה עומד בסטנדרטים עדכניים.

  • איטום קירות

  • גם קירות חיצוניים של מבנים צריכים לעבור עבודה איכותית, גם כאן הדבר נועד למנוע חדירה של רטיבות מהקיר החיצוני לפנימי. במקרים רבים, דווקא בבתים רבי קומות, אנחנו פוגשים בבעיות איטום בקירות חיצוניים או פנימיים של בתים, בדמות כתמי ונזקי רטיבות המופיעים על גבי הקיר. איטום הקירות מונע את החזרה של המצב הזה ומבטיח את שלמות הקיר. בנוסף, זה גם משפר את בידוד הטמפרטורה של הקיר. במקרים רבים, איטום החלון מתבצע באופן חיצוני מאחר והעבודה דורשת פירוק של חלקים מהקיר החיצוני, ולשם כך יש צורך בעבודת גובה מקצועית ואולי אף בסנפלינג.

  • איטום חלונות


    סביבת החלון היא נקודת תורפה מהותית בכל הנוגע לחדירת מים לפנים הבית, לכן יש לוודא שהחלונות אטומים היטב מבפנים ומבחוץ. גם כאן, לעתים יהיה צורך בעבודת גובה בסנפלינג ובתנאי עבודה בגובה, ובכל מקרה יש לוודא שהתהליך מתבצע באופן בטוח ומקצועי. בהתאם לכך, גם כאן הפתרון המתאים ביותר עבור ביצוע האיטום על הצד הטוב ביותר הוא חברה המתמחה בביצוע עבודות איטום על הצד הטוב ביותר, גם כאשר מדובר בעבודות גובה שמתבצעות בתנאים ייחודיים, בוודאי בבניינים רבי קומות.

  • איטום מאגרי מים

  • בין אם מדובר במאגרים חקלאיים ובין אם בבריכות שחייה ובמרחבים דומים – ברגע שבו ישנו מאגר מים, יש לוודא שהקרקע בה הוא נמצא אטומה היטב. לא נרצה לגרום לנזקי רטיבות בסביבת מקור המים, ולשם כך יש צורך בעבודת תשתית נרחבת עוד לפני כן.
 
 

אביב גבהים – הכתובת שלכם לכל עבודות האיטום

 
אם אתם רוצים להבטיח ביצוע עבודות איטום ברמה המקצועית הגבוהה ביותר וללא דופי, עם התאמה לכל עבודה שיכולה להיות נחוצה לכם – הגעתם למקום הנכון. אצלנו באביב גבהים מתמחים בכל סוגי עבודות האיטום, לרבות עבודות שונות המתבצעות בתנאי גובה. כך, אם יש עבודה כזו או אחרת שצריכה להתבצע בבניין שבו אתם מתגוררים או בבניין בו אתם עובדים ומדובר בעבודה לא שגרתית שדורשת ציוד סנפלינג או עבודת גובה מסוג אחר, אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר והבטיחותי ביותר עם השירות של אביב גבהים.