תיקון גגות

 
 
 
כאשר בונים מבנה חדש, ישנה השקעה רבה בגג של המבנה. ישנם סוגים רבים של גגות - גגות מרוצפים או שאינם, גגות שטוחים או גגות רעפים, ועוד. עם השנים, כל סוגי הגגות סובלים מבלאי, אשר נגרם בעיקר מכיוון שהגג חשוף מאד לפגעי מזג האוויר. תיקון גגות נעשה הכרחי עם השנים. תיקון גג רעפים צריך להיעשות עם ציוד מתאים לעבודה בגובה, על מנת לטפל בגג בצורה טובה עם גישה נוחה. חברת אביב גבהים מבצעת עבורכם תיקון לכל סוגי הגגות באופן מקצועי ואיכותי.
 
 
ביצוע עבודות איטום בהתזה
 
 

ביצוע תיקון גגות

 
תיקון גגות כולל סוגים רבים של עבודות. בגגות רעפים, למשל, נוצרים מצבים של רעפים שבורים או פגומים, ויש צורך לתקן אותם ולהשלים את הגג. בכל סוגי הגגות ישנו לעיתים קרובות צורך של תיקון גג בשל בעיות באיטום של הגג, כך שיש צורך באיטום מחודש של כל סוגי הגגות, מרוצפים או שאינם.

תיקון גג עלול להיות עניין מורכב, משום שלא תמיד ישנה גישה אל הגג, במיוחד כאשר מדובר בגגות שאינם מרוצפים. לכן במקרה של צורך בתיקון גגות בעלי גישה מוגבלת, יש לפנות לחברה אשר יכולה לבצע את התיקון באמצעות מתקנים שונים המיועדים לעבודות בגובה, כמו מתקני הרמה, סנפלינג ועוד. תיקון גגות מקצועי אמור לאפשר לגג להישאר תקין ואיכותי למשך מספר שנים לפחות ללא צורך בתיקונים נוספים.
 
 
איטום גג רעפים
 
 

תיקון גג עם אביב גבהים

 
חברת אביב גבהים היא חברה מקצועית אשר מתמחה בכל סוגי העבודות אשר נעשות בגובה. החברה עוסקת באופן מיוחד בתחומי האיטום השונים, וכן בתיקון גגות מכל הסוגים באמצעים מקצועיים ומתקדמים של עבודות בגובה. אנשינו דואגים להעניק לכל לקוח את המקסימום, הן מבחינת העבודה המקצועית והאיכותית והן מבחינת השירות האדיב, הייעוץ המקצועי והליווי האישי לכל אורך הדרך. עם השירות של אביב גבהים, אתם יכולים לגלות שתיקון גג אינו מסובך כל כך, ושאתם מקבלים, בוודאות, עבודת איטום הטובה ביותר.
 
צריכים לבצע תיקון גג בבניין שלכם? בואו ליהנות מן השירותים המקצועיים של אביב גבהים!