עד 10 שנות אחריות
קבלן איטום

איטום בהזרקה

חברת אביב גבהים מתמחה בכל שירותי ועבודות האיטום הקיימות כיום, לרבות בידוד ועבודות בגובה. הזרקה היא טכניקה בתחום זה, המיועדת לאטימת חללים תת קרקעיים כמו: מרתפים, חניונים, איטום מקלטים ועוד. אצלנו באביב גבהים מקפידים להתעדכן בשיטות מתקדמות לייעול עבודות אלו ובידוד של חברתנו ועל מנת להעניק ללקוחותינו את השירות המקצועי והאיכותי ביותר.

איטום בהזרקה מחיר

המחיר לאיטום בהזרקה הוא ליחידת הזרקה ותלוי במקום שיש צורך לאטום, ובמספר גורמים נוספים. טווח המחירים לאיטום בהזרקה נע בין 300 ש"ח ל500 ש"ח. אל תהססו ותפנו כבר היום לשירות איטום מקצועי ועד 10 שנות אחראיות!

עבודות איטום בהזרקה - אביב גבהים

איך מבצעים איטום בהזרקה ?

איטום על ידי הזרקה היא שיטה שמתבצעת על ידי נוזל פוליאוריטני. הנוזל הזה מוזרק בלחץ רב אל עבר הסדקים שהאוטמים רואים, מהם מחלחלים מים והם אלו שפוגעים בשכבת האיטום. ההזרקה עצמה מתבצעת על ידי מדחס חשמלי או עם אקדח הזרקה מיועד שדורש ידע כיצד לעבוד איתו בצורה נכונה. כאשר הנוזל הפוליאוריטני חודר אל עבר הסדק, הוא בא במגע עם הרטיבות שהייתה שם ומתנפח, וכך למעשה הוא אוטם את הסדק בצורה מהירה ויעילה.

איפה בדרך כלל מבצעים איטום בהזרקה ?

איטום זה מתבצע בדרך כלל בקירות אנכיים כיוון שבכל שיטה אחרת הוא יכול להיות קשה מאוד. שיטה זו באמצעות אקדח או מדחס היא היחידה שניתן לעבוד עמה באטימה של משטחים אנכיים שכן כוח הכבידה פועל לרעתנו וכל שיטה אחרת תהיה בעייתית, מסורבלת ולא יעילה. באמצעות עבודה זו בשיטת ההזרקה מבצעים גם תיקונים של איטומים כיוון שהפעולה מהירה ופשוטה, אינה דורשת מכונה גדולה לצורך התהליך ויכולה להתבצע באופן נקודתי שייתן מענה מהיר וימנע החמרת נזק נוסף.

האם יש לאיטום בהזרקה חסרונות?

אמנם על ידי הזרקה הוא יעיל ומהיר במיוחד אך הוא נקודתי. בדרך כלל כשיש סדקים או מפגעי איטום שנאטמים בשיטה זו, אוטמים גם את האזור מסביב ליתר בטחון. השיטה על ידי הזרקה תהיה טובה למקומות בהם אי אפשר לגשת אל השטחים שבאים במגע עם הרטיבות כמו חניונים או מרתפים ולכן היא בגדר אילוץ.

איטום בהזרקה בחניונים ומרתפים

כשיש צורך להתקין שכבת איטום מסוימת, צריך לבודד את תשתית הבניין מהחלק החיצוני שממנו מגיע הרטיבות. כך למשל איטום גגות מתבצע על ידי הנחת יריעות או מריחת חומר אוטם בחלק העליון של הגג. כשמדברים על מרתפים או חניונים, הרטיבות מגיע מצינורות שעלולים להתפוצץ מתחתיו און מהצדדים, ואי אפשר להגיע לחיבור בין התשתית, קיר החניון או המרתף, לאותו צינור, ולכן כל מה שאפשר לעשות כדי לאטום סדקים שנוצרים על ידי שיטות איטום מרתפים באמצעות הזרקת חומר פוליאוריטני.

איטום בהזרקה בחניונים ומרתפים

איטום מקצועי בהזרקה - רק באביב גבהים

איתנו באביב גבהים תיהנו מעבודה מקצועית של אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום האיטום. אנחנו באביב גבהים מתמחים בשיטת הזרקה ומבטיחים ללקוחותינו תוצאות עבודה מעולות ובעלות עמידות לאורך זמן. אנחנו בחברת אביב גבהים מקפידים על עבודות איטום מקצועי, שירות אדיב וקשוב ללקוחותינו, עמידה בזמני עבודה משוערים, וייעוץ והדרכה לתחזוקת מצב תקין גם בעתיד.
אם אתם מחפשים חברה אמינה המעניקה שירותי איטום בהזרקה תוכלו לפנות אלינו עוד היום ולקבל פרטים נוספים.
לחזור אחורה?

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-3361556

דילוג לתוכן