עד 10 שנות אחריות
קבלן איטום

איטום בהתזה

אביב גבהים מתמחה בכל טכניקות האיטום ובאיטום בהתזה בפרט. אנו מבטיחים לכלל לקוחותינו עמידות מלאה לאיטום ושמירה על מרחב יבש עם אחריות מלאה לעבודת האיטום.
טכניקת איטום חדישה המותאמת לחדרים ומרחבים לחים המושפעים וחשופים לרמת רטיבות גבוהה מחדרים רגילים. ישנן שיטות רבות של איטום קירות או מבנים. מתאים גם לחניונים, מרתפים או באופן כללי חללים תת קרקעיים החשופים לרמות לחות ורטיבות גבוהות מהרגיל.

איטום בהתזה מחיר

מחיר איטום בהתזה לא כולל הכנה ובידוד נע בין 100 ש"ח ל120 ש"ח למטר מרובע, לא כולל הכנה ובידוד שהם מאוד תלויים במקום אותו צריך לאטום, ההכנה תלויה בהיבטים הקטנים שתלויים גם במידת הלחות של הקיר או המבנה אותו יש לאטום.

איטום גג בהתזה - אביב גבהים

כיצד מתבצע האיטום?

איטום על ידי התזה היא שיטה יעילה במיוחד שמתבצעת על ידי מכונה מיוחדת שמתיזה את החומר באופן אחיד על גבי משטח מסוים. ההתזה נעשית באמצעות צינור מיוחד כאשר ניתנת גם האפשרות להתיז באמצעות משאבת אוויר מיועדת. בחלק מהמכונות יש פתח יציאה אחד מהמכונה אל עבר המשטח ובחלק מהמכונות יש שני פתחים: פתח אחד מוציא מלח מיוחד שמשתתף בתהליך האטימה, מפתח אחר יוצאת אמולסיה ביטומנית. שני החומרים מותזים במקביל והופכים לחומר אחיד שמביא לאטימה מלאה.

באלו חומרים משתמשים באיטום בהתזה?

החומרים שמשתתפים בשיטה זו הם החומרים הפולימריים. חומרים אלו משתתפים באיטום בשיטות רבות והם מקובלים בכל העולם. התכונות שלהם טובות מאוד ויחד עם מחיר סביר יש להם מקום של כבוד בכל השיטות. בשיטת ההתזה משתתפים חומרים אלו, שידועים גם בחומרים ביטומניים, כאשר השיטה הביטומנית בנויה מחומרים שמתקשים לאחר ההתזה או ההתקנה וכך העבודה יעילה במיוחד. דוגמה לחומרים אלו הם פלקסיגום, רפידפלקס ועוד רבים אחרים.

מהם היתרונות של האיטום בהתזה?

✔️ השיטה פשוטה מאוד – אין צורך בצוות גדול כדי לבצע את כזה, מספיק צוות קטן של אדם או שניים ומכונה מיועדת.
✔️ האיטום שמתקבל במהירות הופך להיות שכבה עבה וקשה במיוחד שנותנת איטום איכותי למשך זמן רב.
✔️ איטום זה מתאים ליישום בכל פני שטח כולל משטחים אנכיים, משטחים משופעים וכמובן גם אופקיים.

איטום איכותי עם אחריות - באביב גבהים

אנחנו בחברת אביב גבהים מעניקים אחריות מלאה על עבודות איטום. אנו מבטיחים לכלל לקוחותינו עמידות מלאה לאורך זמן של עבודות של אטימה ושמירה על מרחב יבש. תהליך מסוג זה מונע מלחות ורטיבות לחדור לקירות החדר ובכך מונע נזקים חמורים לפנימיות המבנה. איתנו באביב גבהים תוכלו להיות בטוחים שהעבודות שלנו יעניקו לכם מבנה עמיד ונקי מנזקי רטיבות.

בעלי המקצוע שאנו מעסיקים הם בעלי וותק וניסיון עשיר בעבודות איטום! המומחים שלנו מתמחים בעבודות בהתזה ולקחו חלק במגוון רחב של עבודות אלה בעבר. הידע והניסיון העשיר שלהם בתחום העניק להם יכולת עבודה אפקטיבית ברמת מקצועיות ייחודית.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-3361556

דילוג לתוכן