עד 10 שנות אחריות
קבלן איטום

איטום גגות בכפר סבא - עד 10 שנות אחריות!

רטיבות היא מצב שפוגע בצורה לא מבוטלת באיכות החיים בתוך המבנה ולמעשה יכולה לשבש בצורה מהותית את שגרת החיים הבסיסית ביותר באותו מבנה. רטיבות יכולה לגרום לנזקים אסתטיים בקירות ובתקרה של המבנה, היא יכולה להוביל לנזקים ברכוש ובמצבים קיצוניים גם להוביל לסיכונים בטיחותיים בעקבות חדירה של מים לתשתיות החשמל או היווצרות של עובש וטחב. בכל מקרה, בכדי למנוע את הרטיבות עלינו לאטום את גג המבנה בצורה מלאה ויסודית. חשוב להבין כיצד התהליך הזה מתבצע ועל מה צריך להקפיד בביצוע היסודי של תהליך זה.

איטום גגות הוא תהליך בעל מספר שלבים, שלכל אחד מהם חשיבות ביצירת שכבת האיטום המלאה והאיכותית של המבנה בסופו של דבר. השלב הראשון הוא ההכנה, שבה חושפים את שכבת האיטום הקיימת במידה וישנו ריצוף או סיוד מעליה ומנקים היטב את הגג בכדי לאפשר את הנחת שכבת האיטום. לאחר מכן משתמשים בחומר האיטום הנבחר ולאחר ההתקשות ויצירת שכבת האיטום, מבצעים סיוד של הגג או שמניחים מחדש את הריצוף או הרעפים הקיימים על הגג.

יש כמה וכמה פרמטרים מקצועיים שמבטיחים את האיטום האיכותי של הגג בסופו של התהליך, וחשוב להקפיד על כל אחד ואחד מהם. מעבר לביצוע הנכון של השלבים השונים כפי שפירטנו אותם, חשוב מאוד גם לבחור בחומר האיטום המתאים ביותר לאותו המבנה, כאשר הבחירה הבסיסית כיום היא ביריעות ביטומניות, אך בהחלט ניתן גם לעשות שימוש בחומרים פולימריים או בזפת על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. בכל מקרה, חשוב גם לזכור שאיטום הגג הוא לא מלאכת האיטום היחידה שנחוצה במבנה ויש צורך גם באיטום קירות, חלונות ומרכיבים אחרים במבנה בכדי למנוע רטיבות באופן מלא.

איטום גגות בכפר סבא

ביצוע מקצועי מקצה לקצה

עוד דגש מקצועי חשוב ביותר הוא הביצוע המקצועי של האיטום, החל משלב ההכנה אליו ועד הסיום ומה שיש לבצע אחריו. איטום איכותי חייב לכלול הרמה של הריצוף או הרעפים הקיימים בגג, ניקוי יסודי של הגג, הקמה של שכבת האיטום בצורה מלאה, ולאחר מכן סיוד או ריצוף מחודש של הגג. בידוד גג הוא חלק חשוב מהאיטום, גם לשמירה על טמפרטורה נכונה בבית. רק כאשר התהליך מתבצע בצורה מקצועית מקצה לקצה, אפשר להיות בטוחים באיטום המלא והאיכותי שמבטיח חופש מרטיבות במבנה לאורך שנים רבות.

אביב גבהים – מתמחים בכל עבודות האיטום

חברת אביב גבהים היא חברה שמבצעת את כל עבודות האיטום באזור השרון, בצורה המקצועית ביותר ובהתאם לצרכים של כל לקוח. מחפשים איטום גגות בכפר סבא? הגעתם למקום הנכון! צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-3361556

דילוג לתוכן