עד 10 שנות אחריות
קבלן איטום

איטום גגות בשרון

אם אתם לא יודעים בדיוק מדוע חשוב לאטום גגות בצורה מקצועית ומלאה, עליכם להבין את ההשלכות של גג שאינו אטום בצורה מקצועית שכזו. גג שאינו אטום הוא גג שמאפשר חדירה של מים לתשתיות המבנה. מצב כזה יכול להוביל לנזקים משמעותיים ביותר בדירות ובמרחבים השונים של המבנה – מהתפוררות של גבס וסיד ועד היווצרות עובש שיכול להיות מסוכן ממש. לכן, חשוב לבצע איטום גגות מקצועי ויסודי.

איטום גגות מקצועי באזור השרון

גג שאטום בצורה מקצועית הוא גג שבו עושים שימוש בחומרי האיטום המתאימים ביותר. החומרים בהם עושים שימוש כיום הם יריעות ביטומניות, חומרים פולימריים או זפת, ובכל אחד מהם נבחר במצבים אחרים. כאשר אנחנו רוצים ליצור שכבת איטום ראשונה בגג חדש, נבחר ביריעות הביטומניות שהן קלות ליישום ויוצרות שכבה עמידה ויציבה לאורך שנים. כאשר אנחנו צריכים לבצע תיקון נקודתי בשכבת האיטום, נשתמש בחומרים פולימריים, בעוד בזפת נשתמש כאשר ישנה שכבה קיימת של זפת שבה צריך לבצע תיקון או חידוש. אנחנו מבצעים עבודות איטום באזור השרון וכמובן גם מבצעים עבודות איטום בהוד השרון כפר סבא וגם נתניה.

איטום גגות בשרון

מהכנה מקדימה ועד סיום האיטום

כמובן שהתהליך לא כולל רק הנחה של חומרים ותקווה לעתיד טוב יותר. בכדי לאטום את הגג בצורה מקצועית ומלאה, עלינו להכין את הגג לאיטום, בהסרה של הרעפים או הריצוף הקיימים בו, ובניקוי יסודי של הגג. לאחר מכן אנחנו מניחים את שכבת האיטום ומאפשרים לה להתקשות או שמחברים את היריעות לגג, לבסוף מבצעים סיוד או שמניחים מחדש את הריצוף או הרעפים על גבי השכבה הקודמת.

אביב גבהים – מומחים בכל סוגי האיטום

איטום מקצועי ומלא לא מסתכם רק בגג. לעתים, יש צורך גם במלאכות כמו איטום בסנפלינג של קירות חיצוניים וחלונות, איטום מרתפים או עבודות אחרות.

מחפשים איטום גגות בשרון? צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-3361556

דילוג לתוכן