עד 10 שנות אחריות
קבלן איטום

איטום גגות מרוצפים

איטום גג מרוצף הוא תהליך חשוב מאוד שנעשה כחלק מבניית הגג, והוא צריך להיעשות במהלך הבניה, על מנת ליצור תהליך איכותי וחזק, ולאפשר לדיירי הבניין לצעוד על הגג ללא חשש, וללא בעיות של רטיבות בגג או בשאר חלקי המבנה. תהליך זה נעשה על מנת למנוע מרטיבות שהגג נחשף אליה לחדור אל הקירות והתקרה של המבנה ולגרום לנזקים. חברת אביב גבהים מבצעת עבורכם מגוון עבודות איטום באופן המקצועי והאיכותי ביותר.

איטום גג מרוצף מחיר

המחיר של איטום גג מרוצף תלוי בצורך לפרק את הריצוף או האם לבצע את האיטום על גבי הריצוף עצמו. המחיר נע בין 120 ש"ח ל500 ש"ח למטר מרובע. אל תהססו לפנות אלינו לאבחון הבעיה ומה ניתן לעשות ו- 10 שנות אחראיות שמכסות את כל החששות שלכם מהתהליך הבטוח והחשוב הזה.

ביצוע איטום גגות מרוצפים

איטום גג מרוצף יכול להיעשות במגוון שיטות, אולם השיטה המומלצת ביותר לתהליך זה היא שימוש ביריעות ביטומניות. היריעות הביטומניות מונחות בשתי שכבות מתחת לריצוף של הגג, כאשר ביניהן, לרוב, ישנה שכבה של חול או אגרגט. אטימה של גג מרוצף יכולה להיעשות גם על ידי שכבה אחת של יריעות ביטומניות, אך לרוב משתמשים בשתי שכבות, לתוספת הגנה. השימוש ביריעות ביטומניות תחת הריצוף מאפשר יצירה של גג מרוצף אטום ואיכותי, עם אפשרות של שימוש בגג באופן קבוע ורציף, ללא תקלות או בעיות.

כדי לאטום גג מרוצף יש צורך ביריעות ביטומניות. היריעות הביטומניות מהוות את האיטום האולטימטיבי והן חייבות להיות מותקנות ביסודיות ובמקצועיות. יש צורך להניח שתי שכבות כדי ליצור בידוד הולם כאשר בין שכבת הריצוף לבין היריעות בדרך כלל יש גם שכבת חול או אגרנט שנותנות אטימה מלאה יותר. רק כך ניתן לאטום גג מרוצף בצורה יעילה ובטוחה למשך שנים רבות ולדעת שלא משנה כמה גשם יירד או איזו הצפה תתרחש, תשתית הבניין תישאר חזקה.

לאנשים רבים יש גגות מרוצפים שאינם אטומים כמו שצריך. במצב כזה יש שתי אפשרויות כאשר השיטה הארוכה והמסובכת יותר היא כמובן פירוק המרצפות ואיטום מחדש. שיטה כזו יקרה ואורכת זמן רב אך היא השיטה היסודית ביותר. ניתן גם לאטום את המרצפות באמצעות חומרים יעילים במיוחד כמו למשל חומרים אפוקסיים. בשיטה זו, הרובע בין המרצפות נאטם כולל החיבור של המרצפות אל הקירות בצדדים.

איטום איכותי עמיד לאורך זמן

אנחנו באביב גבהים מבצעים שירותים רבים בכל המשטחים ובכל תנאי השטח כבר שנים רבות הם חלק עיקרי מהעבודות שלנו. בימינו, לאנשים רבים יש מרפסת או גגות שהופכים להיות חלל נוסף בו אפשר להקים פינות ישיבה ולכן יש צורך לשמור על כך גם שם. אנחנו באביב גבהים מבצעים את העבודות היסודיות ביותר ביעילות ובמהירות ותוכלו לדעת שהגג שלכם בידיים טובות.

איטום גג מרוצף אביב גבהים

איטום גגות מרוצפים חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם, על מנת שהאיטום ייעשה בצורה איכותית באמת. אם אתם מחפשים שירות מקצועי של איטום גג מרוצף, הגעתם למקום הנכון. חברת אביב גבהים תבצע עבורכם אטימת גגות בצורה האיכותית והמקצועית ביותר. היא תסייע לכם להגן על הגג שלכם מפגעי מזג האוויר ומכל סוג אחר של רטיבות.

חברת אביב גבהים מבצעת עבודות איטום גגות נרחבות בתל אביב והשרון על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, ותוך הקפדה על שירות אדיב, על ייעוץ מקצועי מתקדם וכמובן על עבודה איכותית לאורך זמן, עם עמידה בלוחות הזמנים על מנת להעניק לכל לקוח ולקוח את השירות הטוב ביותר האפשרי, ולאפשר לכם ליהנות מגג אטום, יציב וחזק לאורך שנים.

צריכים לחדש את האטימה בגג המרוצף? הגעתם למקום הנכון!
התקשרו עכשיו 073-7616029

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-3361556

דילוג לתוכן