עד 10 שנות אחריות
קבלן איטום

איטום גג רעפים

רטיבות הגרמת מבעיות בגג הרעפים, עשויה להיות מסוכנת לא רק לגג, אלא גם לתקרה שעלולה להתמוטט במידה והרטיבות מאסיבית, לרהיטי הבית וכן למערכת החשמל, מה שעשוי חלילה לפגוע באחד מדיירי הבית. על כן – יש לפעול במהרה. אצלנו פועלים המקצוענים הכי ישרים וטובים שיש בשוק ואתם תקבלו הסבר מקיף מה גודל הבעיה שיש לכם בגג, מדוע היא נוצרת, מה הסכנות של גג רעפים שאינו אטום כראוי וכיצד נגיע לפתרון הטוב ביותר. אתה מתלבט רבות בין איש מקצוע פרטי לחברה? אביב גבהים זו בתשובה בשבילך!

איטום גג רעפים מחיר

תיקון גג רעפים מתבצע בדרך כלל בשתי פעולות מרכזיות: החלפת רעפים שבורים ואיטום הגג עצמו. ובשל כך טווח המחירים מאוד רחב, הוא מסתמך על גודל הגג, בכמה חומרים לאיטום יש להשתמש והאם יש צורך להחליף את הרעפים או לא.
מחיר תיקון גג רעפים נע בין 1500 ש"ל ל5000 ש"ח. עבודת איטום טובה תהפוך את הסכום להשקעה, ובאביב גבהים יש לכם עד 10 שנות אחראיות על כל עבודות התיקון והאיטום שאנחנו מבצעים.

איטום גג רעפים

איטום איכותי עם אחראיות

אצלנו באביב גבהים אתם מקבלים שקט נפשי לשנים ארוכות שבהן הגג לא יטריד אתכם וזה לא משנה עד כמה החורפים הבאים יהיו קשים. אף אחד לא אוהב לשלם לבעל מקצוע ולגלות אחרי שנה שהעבודה שהוא ביצע הייתה לקויה. זו הסיבה מדוע אנו באביב גבהים נהיה שם לצדכם בכל עת, גם כשצריך לתקן וגם כשצריך לתחזק, נעניק לכם אחריות על כל פעולה שאנו מבצעים והכול כדי שתהיו רגועים ותדעו שכשאתם בוחרים בנו, אתם נכנסים למשפחה חמה ואוהבת שאכפת לה מכל לקוח ולקוח.

גג רעפים

מדוע לבחור באביב גבהים?

כי העובדים שלנו הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, המכירים היטב כל סוגי הגגות ויודעים כיצד לבצע איטום גג רעפים התואם לגג. כמו כן, יש לבצע איטום הן שיתאים לסוג הגג והן לסוג הרטיבות, וכמובן, לדאוג כי האיטום מבוצע במועד הראוי. כך, יש מקרים בהם יהיה מומלץ "לגרור" מעט הרטיבות עד לחודשי הקיץ, אז תתייבש וניתן יהיה לבצע האיטום באופן יעיל יותר. לעומת זאת, קיימים מקרים בהם עדיף יהיה לבצע את האיטום כבר במועד בו יגיעו אליך אנשינו.

אביב גבהים – השירות הטוב ביותר במחיר הנוח ביותר. אתם מוזמנים להתקשר כדי לקבוע עמנו פגישת ייעוץ ללא התחייבות במגוון נושאים ובעיות לרבות איטום גג רעפים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-3361556

דילוג לתוכן