איטום חדרים רטובים

בכל בית ישנם חדרים רטובים, כלומר חדרים אשר מועדים לספוג לחות ורטיבות גבוהה. הדבר מהווה חלק בלתי נפרד משגרת החיים שלנו, כאשר חדרים אלה הם באופן טבעי, חדרי האמבטיה, השירותים וגם המטבח.

חשיבות איטום חדרים רטובים

בחדרים אלה העבודה עם מים ועם רטיבות היא יום יומית וקבועה – בין אם משום שהם מיועדים למקלחת או לרחצה ולכן הקירות מטבע הדברים סופגים יותר רטיבות מאשר בחדרים אחרים ובין אם משום שמדובר בחדרים שבהם מתבצע בישול והרתחה של מים, מה שגורם ללחות ולאדי מים, שיכולים גם הם לגרום לרטיבות בקירות החדר. בכל חדר שכזה, אנחנו צריכים להיות בטוחים שהחדר אכן מתאים מבחינת תשתית לרטיבות שאנחנו מייעדים לו, ולשם כך יש לוודא שהוא אטום לחלוטין.

עבודות בגובה

חדר מקלחת, שירותים או מטבח שאינם אטומים בצורה נכונה שמתאימה להיקף הלחות שצפוי להיות בהם, הם חדרים שבהם יכולים להופיע נזקים וכתמי רטיבות במהרה, וכך לגרום לנזקים אסתטיים ולנזקי תשתית בחדר, שיכולים להיות מאוד מסובכים לתיקון. אם הופיעו אצלכם נזקים כאלה, אתם צריכים לדעת כיצד לטפל בהם, אבל חשוב מכך – אם עוד לא הופיעו נזקים כאלה, ואתם בשלבי התכנון וההקמה של הבית, אתם צריכים לדעת כיצד למנוע את המצב הזה עם שירות מקצועי של איטום חדרים רטובים.

כיצד מבצעים איטום חדרים רטובים?

  • שימוש בחומרים מתאימים – איטום חדרים רטובים הוא תהליך חשוב, שנועד להגן על קירות הבית מפני מצבים של רטיבות, הצטברות של עובש ונזקי מים אחרים. איטום זה דורש שימוש בחומרי איטום מקצועיים ומתקדמים, אשר יכולים לעמוד גם בלחץ מים גבוה, בטמפרטורות גבוהות, בכמויות מים גדולות וכמובן שגם בתקופת זמן ארוכה בחשיפה לגורמים אלה. איטום זה באמצעות חומרי האיטום המתאימים כולל איטום של הקירות עצמם ושל חיפויי הקירות אשר נפוצים בחדרים אלה, וכן איטום מקצועי של הכלים הסניטריים – הכיורים, הברזים, האמבטיות, האסלות, המקלחונים וכן הלאה. רק כאשר כל

סביבת החדר אטומה במאה אחוז, אפשר להיות בטוחים שהחדר אכן מתאים לשימוש שאנחנו מייעדים לו, שהוא שימוש נרחב בכל הנוגע ללחות ולמים.

  • עבודה מקצועית – חשוב לבצע איטום לחדרים על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום, על מנת להשיג תוצאות איטום טובות. ללא איטום איכותי, החדרים הרטובים עלולים לצבור עובש, רטיבויות מקומיות ונזילות, מה שיוביל לרטיבות גם בשאר חלקי הבית, ובעתיד אף לנזקים חמורים ובלתי הפיכים. חשוב להגיד שגם חומרי איטום איכותיים, כאשר הם מיושמים בצורה לא נכונה, הם לא מספיקים עבור איטום מלא ואיכותי של חדרים בחשיפה גבוהה למים וללחות, ולכן חשוב לבצע את העבודה עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שמתמחים בעבודות איטום מכל סוג – בקירות, בגגות, בחלונות ועוד. איטום חדרים רטובים הוא נושא חשוב שיש לתת עליו את הדעת, ולדאוג לבצע אותו בצורה איכותית, מקצועיות ומלאה עם חברה שמתמחה בתחום.
  • התאמה לצרכי הלקוח – לכל לקוח יש צרכים שונים כשזה נוגע לאיטום של חדרים שונים בבית, ועבודת האיטום של החדרים הרטובים בבית שלכם צריכה להתאים לצרכים המדויקים שלכם. אתם צריכים חברת איטום שתתאים את השירות שלה, את החומרים בהם היא משתמשת וכל דבר נחוץ אחר לצרכים שלכם, ותתאים את העבודה שלה גם ללוח הזמנים שלכם – רק כך האיטום יתבצע על הצד הטוב ביותר מכל בחינה, כולל זו מבחינת שירות.

איטום חדרים רטובים עם אביב גבהים

חברתנו עוסקת בעבודות בגובה ובעבודות איטום מכל הסוגים. איטום קירות פנימיים אך גם איטום קירות חיצוניים ואיטום בסנפלינג. חברת אביב גבהים שמה לעצמה למטרה להעניק לכל לקוחותיה את השירות הטוב ביותר. לכן, חברת אביב גבהים דואגת לבצע עבורכם, בין שאר העבודות שלה, אטימת חדרים רטובים בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. אנחנו מעסיקים צוותי עובדים מיומנים ומומחים בתחומם, אשר מבצעים עבורכם את עבודות האיטום השונות על הצד הטוב ביותר, ומוודאים שלא תהיינה תקלות. איטום של חדרים רטובים דורש מיומנות ברמה הגבוהה ביותר, ואנחנו לא משאירים מקום לטעויות בכל הנוגע לעבודה המקצועית שלנו. פנו אלינו בשביל לדעת עוד, ולתאם את האיטום שנחוץ לבית שלכם על חדריו השונים.

מעוניינים לבצע איטום חדרים רטובים בדירה שלכם, בצורה מקצועית באמת? הזמינו עוד היום את השירות של אביב גבהים, ותיהנו ממקצועיות חסרת פשרות!