עד 10 שנות אחריות
קבלן איטום

איטום חלונות

לקראת החורף כולנו מכינים את הבית כדי שיהיה חם, נעים וגם יבש. אנחנו לא רוצים למצוא את עצמנו מנסים לאטום את החלונות בעזרת מגבות או סמרטוטים כאשר הגשם מצליח לחדור אלינו הביתה. אנחנו גם לא מעוניינים לעמוד עם מטרייה בבית בגלל הגג שאינו אטום ומאפשר לגשם לדלוף אלינו פנימה. לשם כך, יש לאטום היטב את הבית, את הגג ואת החלונות כדי ליהנות מחורף יבש. מים מצליחים לחדור הביתה בעקבות גשמים עזים? זה הזמן לבצע איטום חלונות מקצועי בכל הבית.

איטום חלונות מחיר

עבודת איטום חלונות יכולה להתבצע במספר דרכים, אך רק לאחר בדיקת מצב אפשר לדעת מה הדרך הטובה ביותר לאטום חלונות. המחיר נע בסביבות 400 ש"ח ליחידה.

איטום חלונות על ידי סנפלינג מגג הבניין

בעבר, כאשר עדיין לא היו לנו את הפתרונות של חברת אביב גבהים המציעה איטום חלונות כמו גם כל עבודה נדרשת אחרת בגובה, נאלצנו לשכור שירות מיוחד של מנופים או פיגומים כדי לבצע את העבודה הדרושה. כמובן שפעולה מורכבת שכזו עלתה הרבה כסף ויצרה הרבה בלגן באזור. כיום ניתן לבצע את האיטום במהירות, בקלות וביעילות רבה מבלי להסתבך יותר מידי. המפתח לאטימת חלונות בדרך יעילה ואיכותית, מבלי שנצטרך לסבך את עצמנו יותר מדי עם ציוד יקר ולא נגיש, הוא – עבודות גובה בסנפלינג – הגעה לגובה באמצעות ציוד טיפוס מקצועי המיועד למלאכות מקצועיות כאלה ומאפשר לנו להגיע לכל גובה בצורה הנגישה והפשוטה ביותר.

איך מבצעים את איטום החלונות בעזרת ציוד הסנפלינג?

כדי לבצע עבודות גובה בעזרת סנפלינג נדרשים שני כישורים עיקריים כדי שהעבודה תתבצע היטב וללא סיכונים מיותרים.
 
  1. אדם מקצועי שמכיר היטב את העבודה ומסוגל לבצע את איטום החלונות באופן מקצועי ומושלם. עובד לא מיומן, שלא יודע כיצד לבצע את המלאכה בצורה בטוחה במאה אחוז, פותח פתח מסוכן מאוד לא רק עבור עצמו אלא גם עבור כל הסביבה שלו. כל תנועה בגובה צריכה להיות זהירה וכל ציוד שאיתו עובדים במהלך העבודה צריך להיות מאובטח היטב – רק כך ניתן להבטיח את הביצוע המקצועי של העבודה עצמה.

  2. כדי שהעבודה תתבצע בתנאי רחיפה בין שמים וארץ, נדרש מהעובד להיות חובב אתגרים והרפתקאות. רק אדם שנהנה מאקשן יוכל לבצע עבודות בגובה. אדם חובב אקשן ייהנה מאוד מעבודה בגובה. גם אטרקציה וגם פרנסה, מה יותר טוב מזה? איך זה מתבצע בפועל? אדם המגיע לעבודה בגובה, ישולשל באמצעות ציוד הסנפלינג יחד עם הציוד הדרוש לביצוע אטימת החלונות. הוא יועבר אל היעד המבוקש ושם כאשר הוא נמצא בין שמים וארץ, הוא יבצע את מלאכתו. בסיומו של יום הוא יוחזר אל הבסיס וישוחרר מכבלי העבודה.

הקפדה על בטיחות לפני כל דבר אחר

עבודה בגובה דורשת שמירה קפדנית על כללי הבטיחות כדי שלא יקרו אסונות בעקבות העבודה בתנאים הללו:

  • חובה לשים לב שהציוד של הסנפלינג יהיה ציוד איכותי וחזק שיבטיחו כי העובד יהיה בטוח מפני נפילה או כל נזק אחר.
  • חשוב לוודא שהחבלים מתאימים לנשיאה של העובד ביחס למשקלו יחד עם חומרי האיטום שהוא מעלה אתו בסנפלינג.
  • חובה לוודא כי מזג האוויר מתאים לאיטום בגובה.. בימים חמים מאוד אשר בהם השמש קופחת בעוז, אין להשהות את העובד משך שעות רבות מידי בחוץ ולחלופין כאשר גשום מאוד ונושבות רוחות חזקות, יכול הדבר לפגוע בעובד.

אביב גבהים - איטום חלונות באיכות גבוהה

אביב גבהים היא חברה שמתמחה בביצוע כל עבודות האיטום.
מחפשים שירות איטום חלונות? פנו אלינו לעבודת האיטום הטובה ביותר!
073-7616029

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-3361556

דילוג לתוכן