עד 10 שנות אחריות
קבלן איטום

איטום מקלטים

מקלטים הם מבנים מוגנים אשר נמצאים מתחת לאדמה, ומשמשים לאחסון ולהגנה. איטום מקלטים הוא תהליך מורכב, והוא חשוב במיוחד משום שמקלטים כמו מרתפים, חשופים מאוד למי תהום ולרטיבות הרבה שקיימת מתחת לגובה האדמה. חברת אביב גבהים מבצעת עבודות אלו בצורה מקצועית במיוחד, הן בזמן הבניה והן לאחריה, על מנת ליצור את העבודה האיכותית והחזקה ביותר.

מחיר איטום מקלטים

מחיר איטום מקלטים נע בין 150 ש"ח ל200 ש"ח למטר, ללא הכנה. תהליך ההכנה לאיטום מקלט כולל אבחון ומספר פעולות בשביל לוודא שהאיטום יתבצע בצורה הבטיחותית והמקצועית ביותר ותוכל להבטיח את בטיחות האנשים שישתמשו בו בהמשך.

איטום מקלטים - אביב גבהים

כיצד מבצעים איטום מקלטים?

איטום זה מתחלק לשני סוגים. הראשון הוא חיובי, אשר נעשה בזמן הבניה של המקלט ושל המבנה כולו, מצדו החיצוני של המקלט. עבודה זו היא המומלצת ביותר, החשובה ביותר והיעילה ביותר, היא מגנה על המקלט בצורה הטובה והאיכותית ביותר. הסוג השני הוא איטום שלילי.

עבודה זו נעשתה לאחר שהמקלט כבר בנוי, במקרה שלא נעשה לו איטום חיצוני איכותי מספיק, או שהוא נפגע באופן זה או אחר. איטום מקלטים שלילי הוא מורכב, משום שעליו לעמוד בפני לחצי מים חיצוניים, בעוד שהאיטום הוא פנימי. לכן, עבודה זו, כאחד מאיטומי הקירות, צריך להיעשות על ידי מקצוענים מומחים בתחום ובצורה מקצועית במיוחד. על מנת ליצור עבודה חזקה במיוחד אשר תעמוד בלחצי המים ותאפשר הגנה מלאה על החפצים והאנשים הנמצאים במקלט.

מדוע איטום מקלטים הוא צעד הכרחי?

אנו מקווים לא לשבת במקלט לעולם אך המציאות הישראלית שונה ואנו מוצאים את עצמנו בממוצע לפחות כל עשר שנים בתוך החדר הקטן והמפחיד. איטום מקלטים היא אחת הפעולות שחייבת להתבצע באופן מקצועי כדי שנוכל לשבת בו ולהיות בטוחים לא רק מפני טילים שנופלים בחוץ אלא גם מהפן הבריאותי. ללא אטימה של המקלט הרטיבות באדמה יכולה להגיע אליו ועובש רב יתחיל להצטבר על הקירות, דבר שלא רק אינו אסתטי אלא מסוכן לבריאות בעיקר לאלו שאלרגיים אליו. במקלטים עושים בדרך כלל איטום בהזרקה, כדי למלא סדקים קיימים ולכסות אזורי עובש לאחר ניקוי.

בדיקות תקינות לבדיקת האיטום

איטום מקלטים היא לא פעולה חד פעמית אלא פעולה שחייבת לחזור על עצמה כל כמה שנים כדי לוודא שהמקלט שלכם נשאר בריא ואטום. אחרי זמן מה, יכול להיות שהעבודה לא תועיל וזה מה שיגרום לעובש להתחיל להופיע ולנזקי הרטיבות להתחיל לפגוע בקירות המקלט, חזקים ככל שיהיו. כל כמה שנים חשוב לקרוא לקבלן איטום כדי שיבדוק את איכותה ויטפל בה במידת הצורך על ידי הפאן השלילי שיכול לכלול הזרקה או מריחה של חומרים אקריליים.

איטום מקלטים עם אביב גבהים

חברת אביב גבהים היא חברה מקצועית במיוחד, אשר עוסקת בכל התחומים של עבודות האיטום. העבודות שלנו נעשות במקצועיות רבה ובאיכות מושלמת, כך שכאשר אתם מזמינים את אביב גבהים, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהמבנה שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר.

אנו מבצעים עבורכם מגוון שירותים, ביניהם כמובן גם שירות של אטימת מקלטים, הן חיצוני במהלך הבנייה של המבנה, והן שלילי אשר נועד לתקן בעיות באטימה של המקלט. עם השירות שלנו, שירות עמיד לאורך זמן כבר אינו עניין מורכב כל כך, ואתם יכולים ליהנות ממקלט אטום בצורה הטובה ביותר.

מעוניינים בביצוע מקצועי של איטום מקלטים? הזמינו עוד היום את השירות האיכותי של אביב גבהים, ותיהנו מעבודה מקצועית ביותר!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-3361556

דילוג לתוכן