עד 10 שנות אחריות
קבלן איטום

איטום מרפסת

כיום, כמעט שאין בניין ללא מרפסת. קטנה, גדולה, מרובעת, עגולה, פתוחה, סגורה. עם כל ההנאה שיש למרפסת הבית, יש להקפיד ולשמור עליה, הן מבחינת ניקיון, הן מבחינת עיצוב, והן מבחינת תחזוקה. התחזוקה של המרפסת באה לידי ביטוי, בין השאר, גם על ידי האיטום שלה. ישנן מספר דרכים לבצע איטום מרפסת, נושא עליו נרחיב בהמשך.
השלמת איטום במרפסת - אביב גבהים

שיטות לביצוע איטום מרפסת

  1. השיטה הראשונה היא פירוק הריצוף, איטום, ואז ריצוף מחדש. שיטה זו מבצעת אטימה של "שורש" המרפסת, מה שמבטיח איטום יעיל ואיכותי. אם אתם מעדיפים שיטה זו, מומלץ לבצע אותה טרם המעבר לבית, או אף בעת בנייתו. שיטה זו מבטיחה לכם מרפסת אטומה מפני רטיבות למשך מספר רב של שנים.
  2. השיטה השניה היא על גבי הריצוף הקיים, מה שיוביל לעבודה פחותה יותר וכמובן – פחות בלאגן ולכלוך. טרם בחירת שיטה זו, יש לוודא מול קבלן הבניין או תכניות הבנייה כי המרפסת יכולה להחזיק משקל נוסף זה.
  3. שיטה שלישית היא אטימה של המרצפות, כשבשיטה הזו פותחים חריצים במרצפות וממלאים אותן בחומר.
 
איטום מרפסות דורש עבודה יעילה ומקצועית, על מנת לוודא כי זה יחזיק לאורך זמן. יש לזכור כי מרפסת שלא עברה תהליך זה, עשויה להוביל לחדירה של מים ורטיבות לתוך הבית, מה שעשוי להוביל לכך שעם הזמן, בלטות הבית לא יהיו יציבות בשל הרטיבות שמתחתן, מה שיוביל לצורך בשיפוץ – וכן מים עשויים לחדור לבית דרך המרפסת, מה שעשוי להוביל להצפות. כמו כן, איטום מרפסת, בניגוד לגג הבית, הינה פעולה מלכלכת ביותר. אי לכך, יש לזכור לבצעה בזמן הראוי לכך.

עבודה מהירה ויעילה

עבודות איטום במרכז חייבות להתבצע באיכות הגבוהה ביותר אך גם העבודה של בעלי המקצוע בבית שלכם צריכה להיות יעילה, מהירה ומסודרת. איטום למרפסת יכול להיות הנקודה בה תזדעזעו מאיך המרפסת שלכם נראית ומכמות הבלגן שהפכה את הפינה הכי יפה בבית למראה חורבות. אנו באביב גבהים נסביר לכם את כל שלבי התהליך מ-א' ועד ת' כדי שלא תהיו מופתעים משום טיפול שנעניק למרפסת האטומה החדשה והעמידה שלכם וכמובן שנעבוד בצורה מסודרת ומהירה עם לוח זמנים שמבין את צרכי הלקוח והרצון שלו לסיים את הסאגה במהירות. עם זאת, אין פשרו תעל המקצועיות ועל האיכות וכדי ליישם את האיטום בצורה הזו יש צורך במקצוענים עתירי ניסיון.

איטום מרפסות עם אביב גבהים

אם אתם מתלבטים לגבי החברה שתעניק לכם האיטום הטוב והמקצועי ביותר – אביב גבהים היא החברה עבורכם. לאביב גבהים התמחות ארוכת שנים בכל עולם התחום הזה, למעלה מ- 20 שנה, לרבות בתחום של איטום מרפסת. העובדים שלנו הינם אנשי מקצוע מהדרגה הראשונה. בנוסף, אנו עובדים עם רישיון, וכן החומרים עמם אנו משתמשים הינם חומרים יעילים ביותר, בעלי תו תקן ישראלי, על כן, אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם מקבלים את השירות הטוב והאיכותי ביותר לביתכם!

הולכים לאיבוד? לא אצלנו

מי מאיתנו לא מכיר את המצב בו בעל מקצוע מסוים מדבר אתכם ואומר לכם מה צריך לעשות וכמה זה יעלה ואתם פשוט הולכים לאיבוד בין המלים שלו. אצלנו זה פשוט לא יקרה כי אנחנו מוודאים הבנה ועובדים באופן אובייקטיבי. המרפסת שלכם צריכה להיות איכותית ונעימה בלי מים שכלואים מתחתיה דבר שיכול לסכן אותה באופן משמעותי. עבודה אמינה ושקופה מול כל לקוח הופכת אותנו לבחירה הכי בטוחה ונכונה עבורכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-3361556

דילוג לתוכן