עד 10 שנות אחריות
קבלן איטום
073-7616029

מספר מקשר הסבר

זהו מספר מקשר

בידוד גג

חברת אביב גבהים מתמחה בעבודות בגובה ועבודות איטום, כמו כן אנו מתמחים גם בעבודות בידוד גג המספקות הגנה מירבית לגג מבנה, בנין או בית פרטי. בידוד גג הוא הגדרה לבניית שכבת בידוד המספקת הגנה מפני נזקים חיצוניים כמו חדירת מים ורטיבות, נזקי מזג האוויר, מזעור רעשים חיצוניים ועוד. עבודות בידוד גגות ברמה מקצועית רק עם אביב גבהים.

בידוד גגות שטוחים

יריעות ביטומניות ויריעות פלסטומריות מאפשרות לבצע בידוד אפקטיבי של גגות שטוחים מסוגים שונים. כמו כן, ניתן להתייעץ עם אביב גבהים לגבי שיטת גג הפוך: בידוד תרמי עם לוחות קלקר מחורצים. בלוחות האלה צד אחד נשאר חלק והצד השני מופרד לריבועים בולטים, כאשר המטרה היא לאפשר לחריצים להזרים את המים בשיפוע לכיוון הניקוז. אם מדובר בגגות שטוחים חדשים, מבצעים ראשית מדה משופעת עם בטקל ואז אוטמים עם יריעות או חומרים אקריליים. בשלב הבא מבצעים בדיקת הצפה לאיטום, מניחים את לוחות הגג הפוך ומיישמים יריעת בד גיאוטכני עד לגובה של 5-10 ס"מ במעלה הקירות. הבידוד אפקטיבי, יעיל ועמיד לשנים רבות.

בידוד גגות

בידוד תרמי לגג

המטרה של בידוד תרמי לגג היא לשפר את האקלים בתוך הבית. הבידוד חשוב בכל סוגי הגגות והוא יכול להיות השקעה משתלמת. אם הבידוד אפקטיבי, זה אומר למשל שחוסכים בהוצאות החשמל על הפעלת המזגן בקיץ. לאורך החורף, המשמעות של בידוד תרמי היא שמירה על טמפרטורות נעימות בתוך חלל הפנים ועל שיפור באיכות החיים. בידוד תרמי אפשר לבצע עם סוגים שונים של צמר סלעים או חומרים פוליאוריטניים. את חומרי הבידוד בוחרים לפי מצב הגג, סוג התשתית וסוג המבנה. כמו כן, יש להביא בחשבון שילוב בין בידוד תרמי לגג לבין בידוד הקירות החיצוניים. כדי לעשות את זה, מתייעצים עם המומחים של אביב גבהים.

בידוד גג

בידוד גג רעפים

בידוד אפקטיבי מונע חדירת מים ולחות דרך גג רעפים. בנוסף, הוא יכול לשפר את הבידוד התרמי ולהוריד את הטמפרטורות בתוך הבית ב-3-4 מעלות. את הבידוד אפשר לבצע עם חומרים שונים ובהם פוליאוריטן מוקצף, רדיד אלומיניום וחומרים אקריליים.
לפני הבידוד בודקים האם כל הרעפים תקינים או שצריך לתקן אותם, מה גם שבחלק מהמקרים צריך לפרק את הרעפים כדי להניח מתחת את שכבת הבידוד. לחילופין, ניתן לשקול בידוד גג רעפים עם חומרים שונים עוד במהלך הבנייה שלו. שכבת הבידוד מונחת על תשתית הגג ומעליה מניחים את סוג הרעפים הנבחרים: רעפי חרס, בטון, פלדה, שינגלס ועוד. לרוב בידוד גג רעפים הולך יד ביד עם איטום גג רעפים, כיוון ששתי הפעולות תורמות למניעת דליפות ושמירה על הטפמפרטורה הרצויה.

חומרי בניין איכותיים

על מנת להבטיח כי תוצאות עבודות איטום גג איתנו באביב גבהים יהיו עמידות לאורך זמן רב ולקוחותינו יהנו מעבודה מקצועית אנו מקפידים על שימוש בחומרי בניין ברמה הגבוהה ביותר. חומרי בידוד של עבודות בידוד הגג ברמת איכות יצרן גבוהה תורמים לאיכות האיטום לאורך שנים.

בטיחות ואחריות במהלך עבודות בידוד גג

אנחנו בחברת אביב גבהים לא מתפשרים על רמת הבטיחות הגבוהה ביותר לעובדים שלנו ולסביבת העבודה. אנו מקפידים על מזעור נזקים ומניעת סכנות שונות שיכולות להיגרם בתהליך העבודה ומעסיקים בעלי מקצוע מוסמכים לעבודות בגובה ועבודות בידוד גג בפרט. לפרטים נוספים צרו קשר כבר עכשיו דרך מספר הטלפון באתר או השאירו פרטים בתחתית הכתבה ונחזור אליכם בהקדם.

לחזור אחורה?
דילוג לתוכן