למה עדיף לאטום את הגג בקיץ ?

כאשר אתם מתכננים להתקין גג חדש או לבצע עבודות תיקון על גג קיים בבית שלכם, ישנם כמה יתרונות בביצוע העבודות בקיץ: מזג האוויר: הקיץ הוא עונת היובש והחום ברוב האזורים, ובכן הזמן המתאים ביותר לביצוע עבודות גג בצורה בטוחה ויעילה. בניגוד לחורף או הסתיו, הקיץ מספק את התנאים האופטימליים לעבודה. התקדמות הפרויקט: בקיץ המשך היום, […]

כמה עולה איטום גג למטר

העלות של איטום גג נקבעת לפי הנגישות, סוג החומר שבו משתמשים וגודל השטח. בנוסף, חשוב להביא בחשבון את המקצועיות של החברה המבצעת אם לא רוצים שבעיות האיטום יחזרו על עצמן בעתיד.

כל כמה זמן כדאי לאטום את הגג?

שיטות איטום מתקדמות אמורות להחזיק מעמד 10 שנים לפחות, אך הרבה תלוי בתחזוקה הקבועה, באופי של הנכס ובמיקום של הנזילות והרטיבות. לכן, חשוב לזהות מוקדם את הסימנים שמעידים על בעיות איטום.

הדרך לאיטום קירות חיצוניים

איטום היא אחת הפעולות החשובות ביותר שיש. האיטום מוכר בעיקר בגגות אך למעשה כל אזור שבא במגע עם תנאי מזג האוויר החיצוניים חייב להיות אטום כדי להתמודד עם נזקי רטיבות ולא רק מגשמים אלא גם מהלחות.

בטיחות וגיהות בעבודה

בטיחות וגיהות בעבודה וברמת התעסוקה הוא תחום נרחב הכולל שמירה על בריאותו הכללית של העובד והימנעות מנזקים וסכנות שונות שעלולות להיגרם לעובד בזמן העבודה.

עבודות איטום וצבע

כשאנחנו חושבים על צביעת הבית מחדש, אנחנו חושבים על חודשי האביב, בהם הכל מתחדש, הבית מתאוורר, ונכנס בכולם רוח של פרחים ועצים פורחים.