איטום גגות ברמת גן

 
 
 
 

איטום הגג הוא חלק הכרחי בהקמת כל מבנה

 
כשאנחנו מבצעים עבודת הקמה של מבנה חדש, אנחנו מבצעים עבודה מקיפה מאוד שכוללת הרבה מאוד פרטים, שכל אחד מהם משפיע באופן משמעותי על איכות החיים ושגרת החיים התקינה של הנמצאים במבנה לאחר הקמתו והאכלוס שלו. עם זאת, איטום גגות הוא אחד החלקים החשובים ביותר של התהליך ורק כאשר האיטום מתבצע על הצד הטוב ביותר, אפשר להיות בטוחים בכך שניתן לשהות במבנה בצורה נוחה, בלי רטיבות ובלי בעיות בידוד שיכולות לפגוע בנו כתוצאה מאיטום בעייתי.
 
איטום גגות ברמת גן
 
 
 

מה חשיבות איטום הגגות?

 
הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לדעת על איטום גגות הוא החשיבות של העבודה המקצועית בהקשר זה. איטום איכותי הוא כזה שלא מעסיק אותנו לאחר הביצוע שלו לאורך שנים רבות – משום שהגג שלנו מבצע את תפקידו היטב ומונע מרטיבות לחדור למבנה. מצד שני, גג שלא נאטם כמו שצריך הוא גג שמאפשר חדירה של גשם ורטיבות, כך הדבר יכול לגרום לנזקים משמעותיים מבחינה אסתטית ומבחינה בטיחותית במרחבים השונים במבנה. כל מה שצריך הוא חדירה של רטיבות שנוגעת בתשתיות החשמל – ויש לנו סכנה של ממש. לכן, צריך לאטום בצורה המקצועית ביותר וצריך לדעת איך לעשות את זה.
 
 

אז איך אוטמים גג?

 
יש כמה וכמה סוגים של חומרים שבהם ניתן להשתמש בכדי לאטום את הגג. החומר האיכותי ביותר שבו עושים שימוש כיום הוא יריעות ביטומניות, שיוצרות שכבת איטום אחידה ועמידה בגג המבנה. עם זאת, ניתן גם להשתמש בחומרים כמו זפת או חומרים פולימריים, בעיקר כאשר רוצים לבצע תיקונים בשכבת איטום קיימת, בגגות שבהם שימוש ביריעות ביטומניות הוא בלתי אפשרי פיזית.
 
 

כל עבודות האיטום שנחוצות לכם - אביב גבהים

 
חברת אביב גבהים מבצעים בצורה המקצועית ביותר מגוון רחב של עבודות איטום בכל אזור המרכז , מגגות ועד קירות חיצוניים בסנפלינג. זקוקים לאיטום גגות ברמת גן? צרו קשר ונשמח להגיע אליכם ולבצע את העבודה המקצועית ביותר.
 
___________________________________________________________________________________________
 
 
 
 
 
 
 
___________________________________________________________________________________________