עד 10 שנות אחריות
קבלן איטום

איטום גגות ברמת גן

מתגוררים בעיר רמת גן וזיהיתם עובש בתקרה? זה בדיוק הזמן לאיטום מקצועי! באביב גבהים תיהנו מאיטום גגות מקצועי בכל גובה ומבנה, באמצעות קבלן איטום מוסמך ומקצועי ועד 10 שנות אחריות! רק כאשר האיטום מתבצע על הצד הטוב ביותר, אפשר להיות בטוחים בכך שניתן לשהות במבנה בצורה נוחה, בלי רטיבות ובלי בעיות בידוד שיכולות לפגוע בנו כתוצאה מאיטום בעייתי.

מה החשיבות של איטום הגג?

איטום איכותי לא ידרוש עוד עבודת איטום בשנים הקרובות, זאת משום שהגג עומד בתנאי מזג האוויר ומונע מרטיבות לחדור למבנה. מצד שני, גג שלא נאטם כמו שצריך, עלול לגרום לנזקים משמעותיים מבחינה אסתטית, בריאותית ובטיחותית בחללים השונים במבנה. כל מה שצריך הוא חדירה של רטיבות שנוגעת בתשתיות החשמל – ויש לנו סכנה של ממש. לפעמים נצטרך לבצע תיקון גגות ולא רק עבודות איטום, בעיקר במידה ומדובר בבעיה משמעותית.

איטום גגות ברמת גן

למה צריך לאטום את הגג?

איטום הוא חלק הכרחי בהקמת כל מבנה, כשאנחנו מבצעים עבודת הקמה של מבנה חדש, אנחנו מבצעים עבודה מקיפה שכוללת הרבה פרטים, שכל אחד מהם משפיע באופן משמעותי על איכות ושגרת החיים התקינה של דיירי המבנה לאחר הקמתו והאכלוס שלו. עם זאת, איטום גגות הוא אחד החלקים החשובים ביותר של התהליך ורק כשהאיטום מתבצע על הצד הטוב ביותר, אפשר להיות בטוחים לשהות במבנה ללא כל בעיה של רטיבות או בידוד כתוצאה מאיטום קלוקל.

מתי מומלץ לבצע את האיטום?

כשעונת הגשם חלפה לה ומזג האוויר מתבהר, זה בדיוק הזמן לדאוג לאיטום המבנה והגג. למרות שרוב האנשים נזכרים לבצע זאת רק בחורף. בנוסף, בשל הביקוש המועט בחודשי הקיץ לאיטום מפני דליפה של מים, העבודה תהיה זולה יותר והאיטום יהיה איכותי יותר, מאחר וחומרי האיטום יאחזו הרבה יותר מהר וביעילות כשאין בעיית לחות. כמו כן, איטום בתקופה האביב והקיץ יאפשרו קיץ קריר יותר, עם טמפרטורה הרבה יותר נמוכה, לרבות בקומה אחרונה, מה שיחסוך גם בחשמל שייועד לקירור ומיזוג החלל.

אז איך אוטמים גג?

יש כמה וכמה סוגים של חומרים שבהם ניתן להשתמש בכדי לבצע איטום גגות ברמת גן. החומר האיכותי ביותר שבו עושים שימוש כיום הוא יריעות ביטומניות, שיוצרות שכבת איטום אחידה ועמידה בגג המבנה. עם זאת, ניתן גם להשתמש בחומרים כמו זפת או חומרים פולימריים, בעיקר כאשר רוצים לבצע תיקונים בשכבת איטום קיימת, בגגות שבהם שימוש ביריעות ביטומניות הוא בלתי אפשרי פיזית.

כל עבודות האיטום שנחוצות לכם - אביב גבהים

חברת אביב גבהים מבצעת עבודות איטום בכל המרכז מגגות ועד קירות חיצוניים באמצעות טיפוס וסנפלינג ועוד שיטות מאתגרות. החברה מחזיקה צוות מקצועי של מטפסים מוכשרים שיש להם הסמכה בתחום האיטום ממכון התקנים הישראלי והם יספקו לכם את האיטום שיבטיח לכם שקט לשנים ארוכות, והכל במחירים הגונים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-3361556

דילוג לתוכן